Kasımpaşa Spor Kulübü

Kasımpaşa Spor Kulübü Taraftarının Yanında

Yeni tip koronavirüs salgını, küresel olarak etkisini sürdürmeye devam ediyor. Hem ekonomik anlamda krize neden olan hem de üretimi durduran salgın, spora da yansıdı. Kovid-19 vakalarındaki artış sebebiyle süresiz olarak askıya alınan liglerin en erken Haziran ayı başlangıcında başlayacağı TFF tarafından belirtildi.

Salgın sürecinde maçların oynanmaması ve durumun da her geçen farklı bir psikoloji yaratması, taraftarı da derinden etkiliyor. Spor kulüpleri de merak içerisinde olan taraftarını ve takipçisini çoğunlukla sosyal medya üzerinden yapılan bilgilendirmeler aracılığıyla yatıştırıyor.

Etkin Kullanım İle Sık Paylaşım

Öte yandan kulüpler, süreç içerisinde çeşitli etkinlikler de hazırlayarak, taraftarına bir nebze olsun nostalji yaşatmayı ve keyif vermeyi amaç ediniyor. Süper Lig ekiplerinden olan Kasımpaşa Spor Kulübü de, bu dönemde sık sık eski anılara yer veriyor. Yapmış olduğu paylaşımlarla taraftarını duygulan lacivert beyazlı kulüp, bazen çeşitli sorularla da hafızaları zorluyor.

Maç görüntüsü ya da gol sevinci anlarını vererek, hangi sezon maçından olduğunu soran Kasımpaşa Spor Kulübü, öte yandan özel günlerde de paylaşım yapmayı unutmuyor.

Kurtuluş Savaşı yıllarında Mustafa Kemal Atatürk tarafından milletin sesinin dünyaya duyurulması amacıyla kurulan Anadolu Ajansı’nın 100. Yaşını da unutmayan kulüp bunu bir mesajla da dile getirerek örnek bir davranış sergilemeyi başardı ve unutan taraftara da hatırlattı.