Kasımpaşa Spor Kulübü

Kasımpaşa Ramazan Köse’nin İstatistiklerini Çıkardı

Yeni tip koronavirüs salgını sebebiyle tüm liglerin süresiz olarak ertelendiği dönemde, spor kulüpleri sosyal medya paylaşımları ile fark yaratmaya çabalıyor. Antrenmanların bireysel olarak gerçekleştiği dönemde, liglerin de askıya alınması sebebiyle kulüpler süreci daha aktif geçirmek adına çeşitli etkinlikle ve oyunlar düzenliyor. Kasımpaşa Spor Kulübü de bu süreçte kalecisi Ramazan Köse’nin son 4 maçına ilişkin istatistiklerini paylaştı. Sonuçlara göre kale bekçisinin 1 asisti, 11 top kurtarması ve 3 tane de gol yemediği maçı bulunuyor.

Süper Lig ekiplerinden olan Kasımpaşa Spor Kulübü de, yine sosyal medya paylaşım sitelerini aktif bir şekilde kullanan ekiplerin başında geliyor. Lacivert beyazlı kulüp, oyuncularının başarılarını, geçmiş galibiyetlerini ve bireysel olarak yapılan antrenmanların videolarını taraftarı ve takipçisi ile paylaştı. Ve sürece biraz olsun renk katmaya çabalıyor.

3 Maçta Gol Yememeyi Başarmış

Kovid-19 salgını sebebiyle liglerin de süresiz olarak ertelendiği dönemde, Kasımpaşa Spor Kulübü ligin bitimine kadar ki süreçte oyuncularının başarılarını istatistik olarak resmi Twitter hesabı üzerinden paylaşmaya devam ediyor.

Son olarak başarılı kalecisi olan Ramazan Köse’nin istatistiklerini paylaşan lacivert beyazlı kulüp, son 4 maçında toplamda 360 dakika boyunca oyuncunun forma terlettiğini, 1 asist başarısı ve 11 de top kurtarışı olduğunu, gol yemeden tamamlamış olduğu 3 tane de maç olduğunu paylaştı.