Kasımpaşa Spor Kulübü

Kasımpaşa Spor Kulübü Oyuncusuna Dev Talip

Koronavirüs salgını sebebiyle süresiz olarak askıya alınan liglerin ne zaman başlayacağına ilişkin henüz net bir açıklama yapılmadı. Türkiye Futbol Federasyonu tarafından yapılan açıklamaya göre ise maçlar 12 Haziran haftasında başlayabilir.

Henüz net bir açıklama yapılmamış olsa da, 12 Haziran haftasına yönelik hazırlığa başlayan spor kulüpleri, bir yandan da yeni sezon hazırlıklarına devam ediyor.

Ligin başarılı ekiplerinden biri olan Kasımpaşa Spor Kulübü de bu süreçte başarılı oyuncuları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Süper Lig’de mücadele eden ve şampiyonluğun en önemli adaylarından biri olan Galatasaray da gelecek sezona hazırlıklarını lacivert beyazlı takımın oyuncuları ile sürdürüyor.

Azmiyle Transfer Listesine Girmeyi Başarıyor

Kasımpaşa Spor Kulübü ekibinde forma terleten Aytaç Kara, Galatasaray ekibinin transfer listesinde yer alan isimlerden de biri olmuş durumda. Lacivert beyazlı takımda forma giyen 27 yaşındaki sporcu, bu süreçte çalışmayı da hiçbir şekilde bırakmayanlar arasında yer alıyor.

Koronavirüs salgınına rağmen antrenmanlarını sürdüren başarılı Kasımpaşa oyuncusu, bu dönemde başarısı ile de dikkatleri üzerine çekti.

Dev ekip Galatasaray Kulübü’nün de bu istikrarı ile dikkatini çekmeyi başaran oyuncu, orta saha mevki için de önemli isimlerden biri oldu. Lacivert beyazlı takımın başarılı oyuncusu bu azmi ile daha pek çok takımın da dikkatini çekecek gibi görünüyor.