Kasımpaşa Spor Kulübü

Kasımpaşa Spor Kulübü Etkinliklerine Devam Ediyor

Yeni tip koronavirüs salgını küresel etkisine devam ederken, spor faaliyetleri ise bu salgınla baş etmeye çalışıyor. Dünyanın neredeyse her yerinde liglerin tescil edildiği ya da ertelendiği konuşulurken, maçların ise ne zaman başlayacağı merak konusu oldu.

Bu süreçte Türkiye’de de tüm ligler için geçerli 19 Mart tarihinden itibaren askıya alınma kararı neticesinde, taraftarlar takımlarının kalan maçlarının planlarını yapıyor. Bir yandan spor kulüpleri yeni sezon için transfer listelerini oluştururken, bir yandan da taraftarlar ciddi bir futbol özlemi yaşıyor.

Antrenmanların da 19 Mart gününden sonra uzun bir dönem yapılmadığı süreçte, Türkiye’de koronavirüs salgınının kontrol edilebilir hale gelmesi ile idmanlar başlamaya hazırlanıyor.

Süper Lig’de mücadele eden lacivert beyazlı Kasımpaşa Spor Kulübü de, bu dönemde ilk olarak antrenmanlara başlayanlar arasında yer alıyor.

Kemerburgaz Kasımpaşa Spor Tesisleri’nde başlayan idmanlar ise, lacivert beyazlı taraftarları son derece heyecanlandırmaya yetti. Bu süreçte taraftarı futboldan uzak tutmak istemeyen Kasımpaşa SK de, geçmiş maçları hatırlatarak hafızaları zorlamaya çabalıyor.

Hatırlayanlar Kimler Etkinliği

Resmi Twitter hesabı üzerinden taraftara Süper Lig’in 20’inci haftasındaki maçtan bir kareyi paylaşan Kasımpaşa Spor Kulübü, paylaşımını da #OussamaHaddadi etiketi ile güncelledi. Sol kanattan bindirme yaparak içeri ortalanan pozisyonun devamını ise taraftara soran kulüp, eğlenceli bir etkinliğe de imza atmış oldu.