Diego Angelo

Hes Kablo Kayserispor Ekibinin Diego Angelosu’ndan Açıklama

Ara transfer döneminde Antalyaspor ekibinden Hes Kablo Kayserispor takımına kiralık olarak alınan Diego Angelo gündeme ilişkin konuştu.

Koronavirüs salgını sürecinde tüm ligler süresiz olarak askıya alındı. Takım halinde antrenmanların da yapılamadığı süreçte, sporcular ise vakitlerini evlerinde geçiriyorlar.

Ara transfer döneminde Antalyaspor ekibinden, Hes Kablo Kayserispor ekibine kiralık olarak alınan Diego Angelo ise, bu süreci Antalya’da ailesiyle geçiriyor.

Gündeme ilişkin konuşan Diego Angelo, futbol ve takım arkadaşlarını çok özlediğini belirterek, günlerin zor geçtiğine dikkat çekti. Çok fazla yemek yediklerini ve gereken antrenmanı da yapamadıklarını söyleyen sporcu, Antalya’da ailesi ile beraber olduğunu ifade etti.

Son Düdüğe Kadar Çalışıyoruz

Kayserispor ailesini de çok sevdiğini belirten başarılı sporcu, geldiği zaman büyük bir destek verdiklerini de belirtti. Sarı kırmızılı takımdaki ilk maçında kendi adını söylemelerinde çok mutlu olduğunu da itiraf ederek, maçta her top kazandığında alkışlandığını söyledi.

Taraftarlara sonsuz teşekkür dileklerinde bulunan başarılı sporcu, Kayseri’ye ve Kayserispor taraftarına layık olmak için da çabaladığını belirtti. Ligler tekrar başladığında da kalan 8 mücadelede başarılı olarak, kümede kalmak istediklerini söyledi. Ve havlu atmadıklarını, son düdüğe kadar da çalışacaklarını ifade ederek ligde kalacaklarına dikkat çekti.