Serdar Gürler

Göztepeli Serdar Gürler’den Yıllar Sonra Barcelona İtirafı Geldi

Süper Lig ekiplerinden olan Göztepe Spor Kulübü takımında forma giyen başarılı oyuncu Serdar Gürler, Barcelona maçına ilişkin itiraflarda bulundu. Huesca forması giydiği dönemde maç öncesinde mutluluk gözyaşları döktüğünü de ifade etti.

Süper Lig’de mücadele eden Göztepe Spor Kulübü takımının kanat mevki sporcusu Serdar Gürler, eski günlerine ilişkin itirafta bulundu.

Huesca forması giydiği günlerde Barcelona maçının öncesi mutluluk göz yaşları döktüğünü ifade eden sarı kırmızılı futbolcu, takımında ise mutlu olduğunu söyledi.

Göztepe forması ile göstermiş olduğu üstün performansı ile Süper Lig’de adını duyuran Serdar Gürler, Galatasaray ve Trabzonspor transferleri iddialarını da yanıtladı.

İlk Niyetim Göztepe’de Kalmak

İzmir ekibinde yarım kalan hayalleri olduğuna dikkat çeken başarılı sporcu, Göztepe’de mutlu olduğunu söyledi. Bu sene toparlandıklarını ve Avrupa’yı da zorlayabileceklerini ifade eden Gürler, ilk niyetinin de takımda kalmak olduğuna vurgu yaptı.

Transfer söylentilerinin ise çok doğal bir şey olduğunu ekleyen başarılı futbolcu, şu an kafasının Göztepe’de olduğunun altını çizdi.

Koronavirüs salgını sebebiyle karantina günlerinde ise formunu evdeki çalışmaları ile korumaya çalıştığını belirterek, evde çalışmanın da sıkmaya başladığını ekledi. Ayrıca ligin başlamasını da dört gözle beklemekte olduklarına değinerek, süreç sonrası da en az 2 haftaya ihtiyaçlarının olduğunu söyledi.