Fode Koita

Bengali-Fode Koita Transfer İddialarına İlişkin Açıklama Yaptı

Süper Lig’de mücadele eden Kasımpaşa Spor Kulübü ekibinin başarılı oyuncusu Bengali-Fode Koita transfer sürecine ilişkin açıklama yaptı. Başarılı oyuncu, lacivert beyazlı takımda kalma konusuna sıcak baktığı bilgisini paylaştı.

Süper Lig’de yeni sezon hazırlıkları tüm spor kulüplerinde tempolu bir şekilde devam ediyor. Bu süreçte transferler sık sık gündeme gelirken, Kasımpaşa Spor Kulübü ekibinin golcüsü Bengali-Fode Koita da adı geçenler arasında yer alıyordu.

Beşiktaş ile adı sık sık anılan ve gündemden düşmeyen Gineli yıldız golcü, transfer sürecine ilişkin ise açıklama yaptı. Kasımpaşa ekibinde kalmaya sıcak baktığını belirten başarılı futbolcu, İstanbul temsilcisinin taraftarının da gönlünü fethetti.

Önceliğim Kasımpaşa’da Kalmak

Süper Lig’de 2020-2021 sezonu hazırlıklarında adı sık sık transfer haberlerine konu olan Gineli golcü Fode Koita ile ilgili gelişme yaşandı. Başarılı sporcu, Beşiktaş ile adının anılmasının ardından açıklama yaptı.

Önceki sezon göstermiş olduğu üstün performansla pek çok spor kulübünün transfer listesinde yer alan yıldız golcü, özellikle de Kara Kartal ekibi ile gündemdeydi.

Hakkında çıkan transfer haberlerine ilişkin açıklama yapan 29 yaşındaki sporcu, kontratını uzatmanın sürece ve yöneticilerin kararına bağlı olacağını ekledi. İyi bir performans sergilediğini ifade eden oyuncu, kararın onlarda olduğunu belirtti. Önceliğinin de Kasımpaşa’da kalmak olduğunu söyledi.

Güncel Yazılar