Mame Thiam

Kasımpaşa Yıldızı Mame Thiam Fenerbahçe İle Anlaştı

Süper Lig’de 2020-2021 sezonunun hazırlıklarının devam ettiği süreçte, Kasımpaşa Spor Kulübü ekibi de transfer çalışmalarını sürdürüyor. Lacivert beyazlı takımda gelen isimler olurken, ayrılıklar da beraberinde yaşanıyor.

Süper Lig temsilcilerinden olan Kasımpaşa Spor Kulübü ekibinin başarılı oyuncuları arasında yer alan ve geçen sezon ki performansı ile dikkatleri üzerine çeken Mame Thiam, Fenerbahçe Spor Kulübü ile anlaştı. Yeni sezon hazırlıklarının tempolu bir şekilde devam ettiği dönemde, başarılı oyuncunun transferinde bizzat Başkan Ali Koç’un devreye girdiği bilgisi edinildi.

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı’nın da devreye girdiği süreçte, Mame Thiam ile sarı lacivertli kulübün görüştüğü öğrenildi. İlk görüşmenin olumlu geçtiği bilgisi edinilirken, başarılı oyuncu ile yapılacak resmi anlaşmanın da gelecek günlerde gerçekleşmesi bekleniyor.

Kasımpaşa Spor Kulübü’ndeki üstün performansı ile dikkatleri üzerine çeken yıldız oyuncunun menajeri Ediz Balkan ile Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un da Çırağan Sarayı’nda buluştuğu ifade edildi.

Ali Koç Devreye Girdi

Görüşme sırasında Ahmet Bulut’un da olduğu öğrenildi. Kasımpaşa Spor Kulübü ile pazarlıkların ise olumlu bir şekilde sonuçlanması durumunda, Thiam gelecek sezonda Fenerbahçe için forma giymiş olacak.

Forvet takviyesinde Ali Koç’un devreye girmesi, taraftarın beğenisini toplarken, golcü yıldız ile de her anlamda anlaşma sağlandığı öğrenildi.

Güncel Yazılar