Oussama Haddadi

Oussama Haddadi Transfer Dönemini Anlattı

Süper Lig’de mücadele eden Kasımpaşa Spor Kulübü’nde forma giyen Oussama Haddadi, transfer sürecine ilişkin açıklamalarda bulundu. Lacivert beyazlı kulübün adaptasyon sürecinin ise kısa olduğunu söyledi.

Devre arasında Kasımpaşa Spor Kulübü ekibine konuk olan Oussama Haddadi, lacivert beyazlı ekipte herkesin transferlerle ilgilendiğini ve yardımcı olduğunu belirtti. Transfer sürecine ilişkin önemli açıklamalarda bulunan yıldız oyuncu, ligde de iyi devam ettiklerini belirtti. Bu şekilde devam edilmesi gerektiğinin de altını çizen sporcu, kulübün kendilerine olan güveni gösterdiğini de vurguladı.

Yeni oyuncular  olarak 2-3 aydır Kasımpaşa’da olduklarını belirten Haddadi, kiralık olarak gelecek sezonda da burada forma giyeceğini hatırlattı. Ve 1.5 yıllık sözleşmesi olduğunu ekledi. Kasımpaşa Spor Kulübü’nü ailesi gibi hissettiğini belirten sporcu, burada devam etmek istediğinin de altını çizdi.

Harika İş Çıkarıyorlar

Devre arasında kadroya gelen ve Süper Lig’de 5 asiste imza atarak gole en fazla katkı yapan oyuncular arasında yer alan Oussama Haddadi, bunun ise takım arkadaşları ile ilgili bir durum olduğunu ifade etti. Ve herkesin harika iş çıkarttığına dikkat çekti.

Kendi başarısının, sonuç başarıdaki etkisinin %25 olduğunu alçakgönüllülük ile dile getiren oyuncu, geride kalan kısmın takımın becerisi olduğuna vurgu yaptı.

Güncel Yazılar