Oussama Haddadi

Oussama Haddadi Fenerbahçe Maçı Öncesi Konuştu

Süper Lig’de 28’inci hafta mücadelesi için Kasımpaşa Spor Kulübü ve Fenerbahçe ekipleri kozlarını paylaşacak. Maç öncesi açıklaması yapan lacivert beyazlı oyuncu Oussama Haddadi, sarı lacivertli takımın maçlarını izlediğini söyledi.

Süper Lig’in 28’inci haftasında Fenerbahçe ile karşı karşıya gelecek olan Kasımpaşa Spor Kulübü’nde hazırlıklar devam ediyor. Lacivert beyazlı ekibin başarılı oyuncusu Oussama Haddadi ise, maç öncesi önemli açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe maçlarını izlediğini söyleyen futbolcu, bir reaksiyon göstereceklerini de beklediğini söyledi. Bunun sebebini de büyük takımların bu tarz kayıpların ardından reaksiyon göstermek istedikleri şeklinde açıkladı. Kendi evlerinde Fenerbahçe ekibine karşı oynayacaklarını belirten Kasımpaşa oyuncusu, iç sahada puan kaybına ise tahammüllerinin olmadığının altını çizdi.

Her Maçı Kazanmak İstiyoruz

Özellikle de son 5 mücadelede alınan galibiyetlerinin sonrasında, takım olarak özgüvenlerinin de arttığını söyleyen Oussama Haddadi, takım olarak iyi hissettiklerine dikkat çekti. Tunuslu sol bek mevki oyuncusu, kazanılan her maçtan sonra özgüvenin daha da arttığını ve her maçı kazanmak istediklerini ekledi.  Bunun için de ellerinden geleni yaptıklarını belirten Haddadi, daha iyi yerlere ulaşmak istediklerini ve Kasımpaşa Spor Kulübü’nün ve takımın daha iyi yerleri hak ettiğini vurguladı.

Devre arasında Kasımpaşa ekibine katılan Oussama Haddadi, uzun yıllardır burada oynuyormuş gibi hissettiğini de belirtti. Ve yeni gelen tüm oyuncular için de adaptasyon sürecinin kolay geçtiğini söyledi.

Güncel Yazılar