KASIMPAŞA’DA ŞENOL CAN SÖZLEŞME UZATTI

İstanbul takımlarından birisi olan Kasımpaşa Spor kulübü direktörü Şenol Can ile sözleşmelerini uzatma kararı aldılar.

Sezon ortasında teknik direktör değiştiren Kasımpaşa Spor kulübü yeni teknik direktörleri Şenol Can ile sözleşme uzatmaya karar verdiler. Sezonu 46 puanla 14. sırada tamamlayan Kasımpaşa Spor kulübü gelecek sezon daha iyi bir performans sergileyerek üst sıralarda sezonu tamamlamak istiyorlar.

KASIMPAŞA’DA YENİ SEZON HAZIRLIKLARI

Taze teknik direktör Şenol can sezonun başında Fatih Karagümrük maçı çıkıyordu. Sezonun sonlarına doğru Kasımpaşa Spor kulübü ile anlaşma sağlayan sene olacak Kasımpaşa ile sözleşmesini bir yıl daha uzattılar. Bir yıllık daha sözleşme imzalayan Kasımpaşa Spor kulübü Şenol Çan yönetiminden memnun.

Kasımpaşa Spor kulübü aynı zamanda teknik direktörün yanında yeni oyuncuları da radarını aldı. Gelecek sezon için hazırlıklarına hızlı bir şekilde başlayan Kasımpaşa Spor kulübü gelecek sezonda daha iyi bir performans sergilemek ve sıralamasını daha da arttırmak istiyor. Bu sezon süper toto süper lige 46 puanla 14. sırada tamamladı. Sezonun bir döneminde tehlike bölgesinde oldukça yakın olan Kasımpaşa eleme hattı ile burun buruna gelmişti.

Yeni sezonda daha iyi bir performans sergilemek isteyen İstanbul temsilcilerinden birisi olan Kasımpaşa hem sıralamasını hem de puanını arttırmak istiyor. Kasımpaşa son maçını 15 Mayıs Cumartesi günü Sivasspor ile oynadı. Rakibi Sivasspor yenilen Kasımpaşa ondan önce oynadığı Ankaragücü karşılaşmasında üç puan üç golle kazanmıştı.

KASIMPAŞA’DA YENİ OYUNCU HEDEFLERİ

İstanbul takımlarından birisi olan Kasımpaşa yeni sezon için transfer girişimlerine başladı. Sezonun sonunda Süper Lig‘e veda eden Erzurum sporda yer alan Sefa Yılmaz’ı kendi renklerine bağlamak ve kendi takımına eklemek isteyen Kasımpaşa Spor kulübü oyuncu ile görüşmelere başladı. Sefa Yılmaz bonservisi elinde tutuyor. Kasımpaşa oyuncu ile anlaşırsa gelecek sezon da kendi renkleri ile süper Lig’de performans göstermesini istiyor.

Sefa Yılmaz konusunda oldukça baskın olan Kasımpaşa Spor kulübü amacına ulaşacak mı renklerine bağlayacak da şimdiden merak ediliyor. Aynı zamanda Kasımpaşa Spor kulübü kalecileri Ramazan köse ile yollarını ayırma kararı aldı. Uzun bir dönemdir, altı sezondur Kasımpaşa Spor kulübü’nde kalecilik görevini yapan ramazan köse sezon sonunda Kasımpaşa ile yollarını ayırdı.

Yeni sezonda ve yeni takımında başarılar dileyen Kasımpaşa Spor kulübü kaleci arayışına girdi. Yeni sezonda hangi kaleci ile sahaya çıkacak ve nasıl bir performans sergileyecek şimdiden merak ediliyor. Kasımpaşa Spor kulübü’nde yeni sezon hazırlıkları devam ederken henüz resmi bir açıklamayla belli olan bir transfer söz konusu değil.

Gelecek sezon daha iyi bir performansla tamamlamak ve sezonu iyi 1° de bitirmek isteyen Kasımpaşa Spor kulübü şimdiden hazırlıklarına başlayacak.