Mehmet Altıparmak

Kasımpaşa Teknik Direktörü Mehmet Altıparmak Maçı Değerlendirdi

Süper Lig’de mücadele eden Kasımpaşa Spor Kulübü Futbol A Takımı Teknik Direktörü Mehmet Altıparmak Hatayspor maçının ardından açıklama yaptı. 1-0 skorla mağlup oldukları maçın ardından konuşan teknik adam, maça dengeli başladıklarını fakat rakiplerinin hızlı hücumla golü bulmayı amaçladıklarını vurguladı.

Süper Lig’in üçüncü hafta müsabakasında Kasımpaşa Spor Kulübü deplasmanda Hatayspor ekibine konuk oldu. 1-0 skorla sona eren oyunun kazananı Akdeniz temsilcisi oldu.

Maç sonrasında açıklama yapan Kasımpaşa SK Teknik Direktörü Mehmet Altıparmak, maça dengeli başladıklarını ifade etti. Fakat rakiplerinin hızlı hücumla golü bulmayı amaçladığını söyleyerek, ilk yarıda hemen hemen hiç atak yapamadıklarını aktardı.

Maçın ikinci yarısında rakibin üzerlerine biraz daha geleceğini bildiklerini belirten teknik adam, ona göre de Yusuf’u ön tarafa aldıklarını ve değişikliklerini yaptıklarını söyledi.

Atanın Kazanacağı Bir Maçtı

Aslında rakibi iki kere yakaladıklarını fakat rakibin de hiç ummadığı bir anda çıkarken yakaladığı topla öne geçtiğini belirtti.

Öne geçtikten sonra da tamamen defans yaptıklarını söyleyerek, oyunu kurtarma adına ataklar yaptıklarını ve kendilerinin de çok fazla pozisyonlarının olmadığını ekledi.

Kişisel hatalarla rakibin pozisyon bulduğunu belirten Altıparmak, atanın kazanacağı bir müsabaka olduğunu ifade etti.

Güncel Yazılar