Trezequet

Kasımpaşa Spor Kulübü’nün Eski Oyuncusu Beşiktaş’a Hazırlanıyor

Geçmiş süreçte Kasımpaşa Spor Kulübü ekibinde forma giyen Trezeguet, Türkiye’nin 4 büyüklerinden biri olan Beşiktaş ekibine transfer olacak.

Geçmiş zamanda Kasımpaşa Spor Kulübü ekibinde forma giymiş olan Trezeguet, Beşiktaş ekibine doğru yola çıktı. 2020-2021 sezonunda siyah beyazlı kulüpte forma giymesi beklenen başarılı oyuncu, şampiyonluk için ciddi uğraş veren kulübün formasını giymeye hazırlanıyor.

Tecrübeli Teknik Direktör Sergen Yalçın gözetiminde bulunan ekipte forma giymesi planlanan oyuncu için Kara Kartal yönetimi sıkı bir hazırlık sürecine girdi.

Geçmiş süreçte lacivert beyazlı ekipte forma giyen Aston Villa’lı sporcunun ise Beşiktaş ekibinin vermiş olduğu teklife sıcak baktığı bilgisi edinildi.

Kasımpaşa Formasıyla Dikkatleri Üzerine Çekmişti

Öte yandan Mısırlı oyuncunun, konuya ilişkin fikrini almak için Elneny ile de görüştüğü öğrenildi. Tecrübeli sporcunun ‘gel’ çağrısı üzerine siyah beyazlı kulübe geçmeyi düşünen ve prensip olarak Kara Kartal ekibinde oynaması beklenen sporcunun, Aston Villa ekibinde toplamda 24 lig maçında forma giydiği, 3 kez gol attığı ve 2 kez de asist yapmıştı.

Oyuncunun İngiltere ekibine transfer edilmesindeki ana sebep ise Kasımpaşa formasıyla göstermiş olduğu üstün performans idi.