Kasımpaşa SK

Kasımpaşa Spor Kulübü Yeni Malatyaspor Maçına Hazırlanıyor

2019-2020 Süper Lig Cemil Usta Sezonu’nda 27’inci hafta mücadelesi içi n Btc Türk Yeni Malatyaspor maçının hazırlıklarına devam ediliyor. Antrenmanlara yoğun tempo ile devam eden Kasımpaşa Spor Kulübü ekibi, çıkışını sürdürmek için son dere planlı ve programlı bir çalışma stili sergiliyor.

2019-2020 Süper Lig Cemil Usta Sezonu’nda 27’inci hafta mücadelesi Kasımpaşa Spor Kulübü ve Btc Türk Yeni Malatyaspor arasında yaşanacak. Hazırlıklarına devam eden lacivert beyazlı ekibin gözetiminde ise teknik adam Fuat Çapa yer alıyor.

Bugün sabah saat 11:00’de başlayan hazırlıklar, Kemerburgaz Kasımpaşa Spor Tesisleri’nde gerçekleşti. Başarılı Teknik Direktör Fuat Çöpe gözetiminde Malatya maçına hazırlanan ekip, deplasmandan galip olarak ayrılmak istiyor.

21 Mart 2020 Cumartesi günü saat 17:00’de kozlarını Yeni Malatya Stadı’nda paylaşacak takımlar, pota çevresinden uzakta kalmak adına mücadele verecekler. Özellikle ligin en kritik zamanlarının olduğu süreçte iyi bir çıkış sergileyen Kasımpaşa ekibi ise, bu çıkışını sürdürmek ve potadan bir an önce kendini tamamen kurtarmak istiyor.