Kasımpaşa SK

Kasımpaşa Spor Kulübü Deplasman Mücadelesinin Hazırlıklarını Sürdürüyor

2019-2020 Süper Lig Cemil Usta Sezonu’nda 27’inci hafta mücadelesi için Btc Türk Yeni Malatyaspor maçı hazırlıklarına devam ediliyor. Yoğun bir tempo ile çalışan Kasımpaşa Spor Kulübü ekibi, çıkışını sürdürerek bir galibiyeti daha edinmek istiyor. Ekip deplasman maçında da 3 puanı hanesine yazdırmak niyetinde.

2019-2020 Süper Lig Cemil Usta Sezonu’nda Kasımpaşa Spor Kulübü ekibi Btc Türk Yeni Malatyaspor maçının hazırlıklarına devam ediyor. Tempolu ve planlı bir şekilde çalışan lacivert beyazlı ekip, bu mücadeleden de galibiyet almak ve çıkışını sürdürmek istiyor.

İdmanlar Yarın Devam Edecek

Yeni Malatyaspor ekibi ile 21 Mart 2020 Cumartesi günü karşı karşıya gelecek lacivert beyazlılar, deplasman maçından 3 puanla dönmek istiyor.

Kemerburgaz Kasımpaşa Spor Tesisleri’nde gerçekleşen antrenman, bugün akşam üstü 16:00’da başladı. Tecrübeli Teknik Direktör Fuat Çapa gözetiminde gerçekleşen idmana Kasımpaşa ekibi ısınma hareketleri ile başladı. Dayanıklılık koşuları ile devam eden antrenman, çift kale maç turnuvası ile de sona erdi.

Deplasman mücadelesinin hazırlıklarına, yarın yapılacak idmanla da devam edilecek.