Tayfur Havutçu

Kasımpaşa Spor Kulübü’nde Ani Ayrılık

Kasımpaşa Spor Kulübü’nde Teknik Direktör Tayfur Havutçu, görevinden istifa ettiğini duyurdu.

Kasımpaşa Spor Kulübü Teknik Direktörü Tayfur Havutçu, kulübünün resmi internet sitesinde yapmış olduğu açıklama ile görevinden istifa etmiş olduğunu duyurdu.

Yapmış olduğu açıklamada “Görev aldığım süre içerisinde mensubu olmaktan büyük onur duyduğum Kasımpaşa Spor Kulübü’ndeki görevimden istifa etmiş bulunmaktayım” ifadelerinde bulundu.

Yapmış olduğu açıklamada görev almış olduğu süreçte takımı Kasımpaşa Spor ekibinde yer almaktan gurur duyduğunu belirten teknik adam, görevinden aniden ayrılış sebebini ise kulübün resmi internet sitesinden duyurmayı tercih etti.

Teşekkür Dileklerinde Bulundu

İnternet sitesinde Tayfur Havutçu imzasıyla paylaşmış olduğu açıklamasında, takımından büyük bir gurur duyduğunu ifade eden tecrübeli hoca, Kasımpaşa takımının taraftarına ve kulüp yönetimine de teşekkür ettiğini ekledi. Destekler adına teşekkür dileklerini de sunmayı ihmal etmeyen teknik adamın açıklaması ise şu şekilde oldu:

“Çalışma sürecim boyunca desteklerini esirgemeyen başta Kasımpaşa taraftarı olmak üzere spor kamuoyuna ve Kasımpaşa yönetimine teşekkür eder, Kasımpaşa’ya gelecek maçlarında başarılar dilerim” .