Tayfur Havutçu

Tayfur Havutçu Yenilginin Ardından Camiadan Özür Dilemişti

Kasımpaşa’dan istifa ettiğini belirten Teknik Direktör Tayfur Havutçu, Trabzonspor ekibinin yenilgisinin ardından yapmış olduğu açıklama ile gündeme gelmişti.

Kasımpaşa Spor Kulübü’nde Teknik Direktör olan ve sonrasında istifa etme kararı alan Tayfur Havutçu, Trabzonspor yenilgisinin ardından yapmış olduğu açıklama ile tekrar gündeme geldi.

Güçlü Bir Rakip İle Karşı Karşıya Gelindi

Bordo mavili ekibin şampiyonluk yolunda ilerleyen ekiplerden biri olduğunu ve mücadelenin zorlu geçtiğini belirten teknik adam, maç öncesinde yapılmış planlamada da öncesinde oyunu tutup yakalamak için pozisyonları değerlendirmek istediklerini belirterek, “İlk 25 dakika oyun istediğimiz şekilde gidiyordu. Hızlı hücumda yakaladığımız pozisyonlar varı. Final paslarını değerlendiremedik” ifadelerini kullandı.

Sosa’nın atmış olduğu golün ardından arka arkaya gol yediklerini de belirten teknik adam, “5 dakikada 3 gol yedik. Trabzonspor oyuna hakim kaldı, pozisyonları değerlendirdi. Tebrik ediyorum” demişti.

Bu tarz yenilgilerin futbol içerisinde olacağını söyleyen eski Teknik Direktör, alınan yenilginin ardından camiadan özür dilemişti.

Şimdilerde ise takımdan istifa etme kararı alarak ayrılan hoca, yapmış olduğu açıklamalarla tekrardan gündeme geldi.