Kasımpaşa Spor Kulübü

Kros Ligi Yarışları Başladı

Turkcell Kulüpler Kros Ligi’nin 2’inci kademe yarışları başladı. Yapılan yarışlar Kuşadası Adagöl Kros Parkuru’nda gerçekleşti. Kasımpaşa Spor Kulübü de yarışmada birinci olan takımlar arasında yer aldı. 

Turkcell Kulüpler Kros Ligi’nde 2’inci kademe yarışları, Kuşadası Adagöl Kros Parkuru’nda gerçekleşti.

Kuşadası Adagöl Kros Parkuru’nda yapılan yarışlar, Kuşadası Belediyesi’nin sağlamış olduğu destekler ile gerçekleşti. Ve Belediye’nin destekleri ile gerçekleşen bu 2’inci kademe yarışlarının parkurune toplam 330 sporcu katılım sağlayarak mücadele ettiler.

İzmir şehrinde yer alan Kuşadası ilçesi, Türkiye Atletizm Federasyonu 2020 senesinde faaliyet için hazırlanmış olan takvimde yer almakta olan Turkcell Kulüpler Kros Ligi 2’inci Kademe Yarışları’na ev sahipliği yaptı.

Yarışlara katılanlar ise Türkiye’nin farklı illerinden katılım sağlayan sporcular oldu. Bu müsabakalarda U20 kadınlar, U20 erkekler, büyük erkekler ve büyük kadınlar şeklinde kategoriler belirlendi. Belirlenen kategorilerde de yarışlar gerçekleşti.

Madalyalar Takdim Edildi

Yarışlar 1 gün boyunca sürerken, derece alan sporcu ve takımlar da madalyalarına sahip oldu. Madalyalar ise Kuşadası Belediyesi Meclis Üyesi Mehmet Sarıdedeoğlu ve Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Gülden Güllübağ tarafından takdim edildi. Birinci olan takımlar arasında Kasımpaşa Spor Kulübü de yer aldı.