Kasımpaşa SK

Kasımpaşa Spor Kulübü Konya Maçına Tam Gaz Çalışıyor

2019-2020 Süper Lig Cemil Usta Sezonu’nda 24’üncü hafta heyecanı için İttifak Holding Konyaspor ile karşı karşıya gelecek Kasımpaşa Spor Kulübü, hazırlıklarına yoğun bir şekilde devam ediyor.

2019-2020 Süper Lig Cemil Usta Sezonu’nun 24’üncü haftasında Kasımpaşa Spor Kulübü ve İttifak Holding Konyaspor karşılaşması yaşanacak. Büyük bir öneme sahip olan kritik mücadele, 29 Şubat Cumartesi günü saat 14:00’de gerçekleşecek.

Yeşil beyazlı ekibin ev sahipliği yapacağı mücadeleye ise hazırlıklarını yoğun bir şekilde sürdüren lacivert beyazlı ekip, deplasmandan yenilgi ile ayrılmak istemiyor.

Süper Lig dönemi için son derece kritik haftaların yaşandığı süreçte, galibiyet alarak evine dönmek isteyen Kasımpaşa ekibi, hazırlıklarına ise Kasımpaşa Kemerburgaz Spor Tesisleri’nde devam ediyor.

Taktik Ağırlıklı Çalıştılar

Takımın başında yer alan tecrübeli teknik adam Fuat Çapa eşliğinde süren idman, ısınma hareketleriyle başlayarak pas çalışmaları ile de devam etti. Sonrasında ise taktik çalışmalarına ağırlık veren Kasımpaşa ekibi, Konya müsabakası için bir idmanını daha tamamlamış oldu.

Yarın yapılan antrenmanın ardından Konya maçına hazır olacak ekibin tek amacı ise 3 puanı alan taraf olmak.