Kasımpaşa SK

Kasımpaşa Spor Kulübü Acı Kaybını Uğurladı

Kasımpaşa Spor Kulübü ve Yukatel Denizlispor arasında yaşanan müsabakada kalp krizi geçirerek hayatını kaybeden eski sportif direktör Bekir Nursal Bilgin son yolculuğuna uğurlandı.

24 Şubat Pazartesi günü Kasımpaşa Spor Kulübü ve Yukatel Denizlispor ekipleri arasında yaşanan müsabaka sırasında, aniden kalp krizi geçiren ve hayatını kaybeden sportif direktör Bekir Nursal Bilgin, son yolculuğuna uğurlandı.

Kasımpaşa Spor Kulübü De Cenazede Yer Aldı

Lacivert beyazlı ekibin cenaze töreni, Etiler Camii’nde düzenlendi. Cenazeye, silesinin ve yakınlarının yanı sıra, Kasımpaşa Spor Kulübü Başkan Vekili Hasan Hilmi Öksüz, Yönetim Kurulu Üyelerinden Mehmet Fatih Saraç, Teknik Heyet, oyuncular, personeller ve Kasımpaşa Akademi çalışanları da katılım sağladı.

Hem kulüp, hem de spor camiası açısından da büyük bir değere sahip olan Bilgin’in cenazesi, öğle namazına müteakip cenaze namazının kılınmasının ardından ise Kilyos Mezarlığı’nda defnedildi.

Sportif direktörün cenaze haberi, Kasımpaşa Spor Kulübü resmi internet sayfasından da duyuruldu.

Kulüp yayınlamış olduğu habere, “Merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz” taziyesi ile son verdi.