Kasımpaşa SK

Kasımpaşa Spor Kulübü Deplasman Hazırlıklarını Tamamladı

2019-2020 Süper Lig Cemil Usta Sezonu’nda 24’üncü hafta müsabakası için İttifak Holding Konyaspor ekibi ile Kasımpaşa Spor Kulübü ekipleri karşı karşıya gelecek. Deplasman mücadelesine sıkı hazırlanan Kasımpaşa ekibi ise hazırlıklarını dün itibariyle tamamladığını resmi internet sitesinde duyurdu.

2019-2020 Süper Lig Cemil Usta Sezonu’nda 24’üncü hafta karşılaşması İttifak Holding Konyaspor ve Kasımpaşa Spor Kulübü ekipleri arasında yaşanacak. Deplasman mücadelesi için Konya’ya gidecek lacivert beyazlı ekip ise dün itibariyle hazırlıklarını tamamladı, maç saatinin gelmesini bekliyor.

Bugün saat 14:00’de Konya Büyükşehir Belediye Stadı’nda oynanacak mücadelenin hazırlıklarını Kemerburgaz Kasımpaşa Spor Tesisleri’nde tamamlayan lacivert beyazlı ekip, tecrübeli Teknik Direktör Fuat Çapa gözetimindeki son antrenmanına saat 10:00’da başladı.

Saatler Kaldı

Kemerburgaz Kasımpaşa Spor Tesisleri’nde yapılan idmana, ısınma ve esneklik çalışmaları ile başlayan ekip, sonrasında ise top kapma çalışmaları ile hazırlıklarını sürdürdü. Yoğun bir şekilde taktik çalışmalarının yapılmış olduğu antrenman ise böylece tamamlanmış oldu.

Şimdi ise İstanbul temsilcisi olan Kasımpaşa SK ekibi, maça kalan saatleri sayıyor.