Kasımpaşa SK

Kasımpaşa SK Ekibi Konya Maçına Rejenerasyon Çalışması İle Hazırlanıyor

2019-2020 Süper Lig Cemil Usta Sezonunda 24’üncü hafta müsabakası için İttifak Holding Konyaspor ekibi ile karşı karşıya gelecek olan Kasımpaşa Spor Kulübü ekibi, hazırlıklarına sıkı bir şekilde başladı.

2019-2020 Süper Lig Cemil Usta Sezonunda 24’üncü hafta heyecanı İttifak Holding Konyaspor ve Kasımpaşa Spor Kulübü ekipleri arasında yaşanacak. Deplasman müsabakasına sıkı bir hazırlık yapan lacivert beyazlı ekip, Kemerburgaz Kasımpaşa Spor Tesisleri’nde yoğun bir antrenman sürecine başladı.

Lacivert beyazlı kulübün 29 Şubat Cumartesi günü saat 14:00’de yeşil beyazlı kulüp ile olacak oyunu hazırlıkları, tecrübeli teknik adam Fuat Çapa yönetiminde başladı. Saat 11:00’de başlayan antrenmanda Kemerburgaz Kasımpaşa Spor Tesisleri’nde gerçekleşti.

Bugün De Devam Ediyor

Fuat Çapa yönetiminde olan ekip, Yukatel Denizlispor maçının ardından rejenerasyon çalışması yaptı. Müsabakada forma girmeyen oyuncular ise antrenmana ısınma hareketleri ile başladılar.

Ardından pas çalışmaları ile hazırlıklarına devam eden ekip, pozisyon çalışmaları ve serbest atışlarla da idmanı tamamladı.

Antrenmanlara, bugün de devam edilecek.