Kasımpaşa

Kasımpaşa Spor Kulübü İçin Ateş Hattı Tehlikesinden Kurtulma Çalışmaları

Süper Lig’de 25’inci hafta müsabakaları yaşanırken, kritik dönemlere girildi. Kasımpaşa Spor Kulübü ise art arda yaşanan beraberlikler ve yenilgilerin ardından galibiyet almak ve kendini tehlikeden uzak tutmak istiyor. Pazar günü kendi evinde konuk edeceği Hes Kablo Kayserispor maçından da galibiyet alarak ayrılmak isteyen lacivert beyazlı ekip, müsabakanın hazırlıklarına da sıkı bir tempo ile çalışmayı sürdürüyor.

Süper Lig’in 25’inci haftasında kendi evinde Hes Kablo Kayserispor ekibini konuk edecek olan Kasımpaşa Spor Kulübü, yaşamış olduğu puan kayıplarının ardından tekrardan canlanmak ve ayağa kalkmak istiyor. Durumlar böyle olunca da kendi evinde oynamanın avantajını korumak isteyen lacivert beyazlı ekip, tecrübeli Teknik Direktör Fuat Çapa yönetiminde planlı ve yoğun bir antrenman sürecinden geçiyor.

Rakibin Tüm Maçlarını İzliyor

Ateş hattından kurtulmak için büyük anlamda mücadele veren ve kendini garantiye almak isteyen lacivert beyazlı ekip, Kemerburgaz tesislerindeki çalışmalarına devam ederken, teknik adam Fuat Çapa ise Kayseri ekibinin ikinci yarıdaki tüm maçlarını izleyerek hamle geliştirmek istiyor. İdman öncesinde görüntülü çalışma yapan ekip, sahada taktiğe yönelik hazırlıklar yaparken, antrenmanlara ise sıkı bir şekilde devam edilmesi sağlanıyor.