Kasımpaşa SK

Kasımpaşa Spor Kulübü Ekibi Kayserispor Maçı Hazırlıklarını Sürdürüyor

2019-2020 Süper Lig Cemil Usta Sezonu’nda 25’inci hafta müsabakası için Kasımpaşa Spor Kulübü ekibi, Hes Kablo Kayserispor ile karşı karşıya gelecek. Yarın oynanacak mücadelenin ev sahipliğini ise lacivert beyazlı ekip yapacak. Hazırlıklar ise hala devam ediyor.

2019-2020 Süper Lig Cemil Usta Sezonu’nun 25’inci haftasında Kasımpaşa Spor Kulübü ekibi, kendi evinde Hes Kablo Kayserispor ekibini konuk edecek. 8 Mart 2020 Pazar günü saat 13:30’da oynanacak mücadelenin hazırlıkları ise, lacivert beyazlı ekipte hala devam ediyor.

Kemerburgaz Kasımpaşa Spor Tesisleri’nde tecrübeli Teknik Direktör Fuat Çapa gözetiminde gerçekleştirilen idman ise dün saat 11:00’de başladı. Ligin son derece kritik dönemlerine girilen dönemde, Kasımpaşa ekibi, bu müsabakadan galip ayrılmak adına planlı ve yoğun tempolu hazırlıklarını ise sürdürmeye devam ediyor.

Teknik adam Fuat Çapa gözetiminde Kemerburgaz Kasımpaşa Spor Tesisleri’nde yapılan idmana ısınma hareketleri ile başlandı. Sonrasında ise pas çalışmaları ile devam eden lacivert beyazlı ekip, müsabaka hazırlıklarına ise taktik ağırlıklı olarak çalışmalarını sürdürdü.

Hazırlıklar Bugün Devam Edecek

Yapılan taktik çalışmaları ile sona eren idmana, bugün de devam edilmesinin ardından, Kasımpaşa ekibi, yarın oynanacak Hes Kablo Kayserispor maçına hazırlıklarını tamamlamış olacak.