Kasımpaşa SK

Kasımpaşa Spor Kulübü Ekibi Kayserispor Maçına Sıkı Bir Hazırlık İle Devam Ediyor

2019-2020 Süper Lig Cemil Usta Sezonu’nda 25’inci hafta müsabakası için Hes Kablo Kayserispor ve Kasımpaşa Spor Kulübü ekipleri karşı karşıya gelecek. Ev sahipliğini lacivertli beyazlı ekibin yapacağı mücadelenin hazırlıkları ise hala devam ediyor.

2019-2020 Süper Lig Cemil Usta Sezonu’nun 25’inci hafta heyecanında Kasımpaşa Spor Kulübü ekibi kendi evinde Hes Kablo Kayserispor ekibini ağırlayacak. İki ekip için de son derece kritik bir öneme sahip olan oyunun hazırlıklarına ise Kasımpaşa tarafında sıkı bir tempo ve planlı bir çalışma ile devam ediliyor.

Kemerburgaz Kasımpaşa Spor Tesisleri’nde gerçekleştirilen idman, lacivert beyazlı ekibin tecrübeli Teknik Direktörü Fuat Çapa gözetiminde yapılmaya devam ediliyor. Bugün  sabah saat 11:00’de başlayan antrenman, Kayseri ekibi ile olacak mücadeleden galip ayrılmak adına son derece planlı ilerliyor.

Teknik adam Fuat Çapa gözetiminde Kemerburgaz Kasımpaşa Spor Tesisleri’nde gerçekleştirilen idmana ise oyuncular, ısınma hareketleri ile başladılar. Ardından pas çalışmaları yapan ekip, antrenmanlarını dayanıklılık çalışmaları ile de tamamlamış oldular.

Antrenman Yarın Devam Edecek 

Lacivert beyazlı ekip, 8 Mart 2020 Pazar günü saat 13:30’da Recep Tayyip Erdoğan Stadı’nda oynanacak mücadelenin hazırlıklarına, yarın ki antrenman ile de hazırlıklarını yapmaya devam edecek.