Kasımpaşa SK

Kasımpaşa Spor Kulübü Göztepe Maçının Hazırlıklarına Devam Etti

2019-2020 Süper Lig Cemil Usta Sezonu’nun 26’ıncı haftasında Göztepe Spor Kulübü ile karşı karşıya gelecek olan Kasımpaşa Spor Kulübü müsabakanın hazırlıklarına devam ediyor. Kendi evinde konuk edeceği sarı kırmızılı ekibi, mağlup etmek isteyen ve bir galibiyet daha alarak düşme potasından uzaklaşmak isteyen lacivert beyazlı ekip, planlı bir tempo ile oyuna hazırlanıyor.

2019-2020 Süper Lig Cemil Usta Sezonu’nda 26’ıncı hafta heyecanı için Kasımpaşa Spor Kulübü ve Göztepe Spor Kulübü ekipleri karşı karşıya gelecek. Müsabakanın hazırlıklarına yoğun bir şekilde devam eden lacivert beyazlı ekip, dün saat 11:30’da gerçekleşen idmanı, tecrübeli Teknik Direktör Fuat Çapa gözetiminde gerçekleştirdi.

Kemerburgaz Kasımpaşa Spor Tesisleri’nde yapılan antrenmana ısınma hareketleri ile başlayan İstanbul temsilcisi, sonrasında ise pas çalışmaları ile hazırlıklarına devam etti.

Taktik Çalışmalarına Ağırlık Verildi

Teknik adam Fuat Çapa yönetiminde yapılan idman sonrasında ise şut çalışmaları ile devam etti.

Ağırlıklı olarak taktik çalışmaları yapan Kasımpaşa ekibi, çift kale maç yaparak da antrenmanını tamamladı.

Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan Stadı’nda oynanacak olan 13 Mart 2020 Cuma günü saat 20:00’de oynanacak müsabakanın hazırlıklarına ise bugün yapılan idman ile devam edildi.