Göztepe SK

Kasımpaşa Spor Kulübü Göztepe İle Olacak Maç Saatini Bekliyor

2019-2020 Süper Lig Cemil Usta Sezonu’nun 26’ıncı haftasında bu akşam Göztepe ile karşı karşıya gelecek olan Kasımpaşa hazırlıklarını tamamladı. Lacivert beyazlılar maç saatini beklemeye başladılar.

2019-2020 Süper Lig Cemil Usta Sezonu’nda 26’ıncı hafta müsabakasında bu akşam Göztepe Spor Kulübü ekibini konuk edecek Kasımpaşa Spor Kulübü, hazırlıklarını dün itibariyle tamamladı. Müsabaka bu akşam 20:00’de Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan Stadı’nda oynanacak.

Hazırlıklarını dün Kemerburgaz Kasımpaşa Spor Tesisleri’nde tamamlayan lacivert beyazlı ekibin başında ise tecrübeli Teknik Direktör Fuat Çapa yer aldı.

Dün akşam Kemerburgaz Kasımpaşa Spor Tesisleri’nde saat 17:00’deki idman, ısınma ve esneklik çalışmaları ile başladı. Sonrasında ise top kapma çalışmaları ile devam eden Kasımpaşa Spor Kulübü ekibi, taktik ağırlıklı çalışmalar yaparak idmanını tamamladı.

Maç Seyircisiz Oynanacak

Bu akşam kendi evi Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan Stadı’nda saat 20:00’de İzmir temsilcisi olan Göztepe Spor Kulübü ekibini konuk edecek lacivert beyazlı ekip, müsabakanın hazırlıklarını tamamlamanın ardından ise tesislerdeki kampa girdi. Maç saatini beklemeye başlayan ekip, Türkiye’de de görülen küresel bir salgın hastalık yeni tip koronavirüsü sebebiyle oyuna seyircisiz olarak çıkacak.