Kasımpaşa SK

Kasımpaşa Ekibi Son 4 Maçının 3’ünden Galip Ayrılmayı Başardı

Süper Lig’de 26’ıncı hafta müsabakasında Kasımpaşa Spor Kulübü ekibi, kendi evinde Göztepe Spor Kulübü’nü konuk etti. Müsabakadan 2-0 galip ayrılan lacivert beyazlı ekibin ilk golü ise maçın başında 2’inci dakikada geldi.

Süper Lig’in 26’ıncı haftasında Kasımpaşa Spor Kulübü ve Göztepe Spor Kulübü ekipleri kozlarını paylaştı. Lacivert beyazlı ekibin ev sahipliği yapmış olduğu müsabaka, 2-0 skorla sona erdi. Kazanan ise lacivert beyazlı İstanbul temsilcisi oldu.

Maçın Adamı 2 Golü De Atan Fode Koita

Art arda çıkışlarını korumayı sürdüren Kasımpaşa ekibinin kendi evinde oynadığı müsabakada ilk gol ise 2’inci dakikada geldi. İki gole de adını yazdıran Koita ise maçın adamı durumunda idi.

Son 4 haftada 3’üncü kez zaferi elde eden Kasımpaşa ekibi, Süper Lig’in kritik dönemlerindeki bir mücadeleden daha galip ayrılmayı başardı. Oyunun ilk golü ise 2’inci dakikada Koita geldi. Daha ilk dakikalarda atılan bu gol, ilk yarının skorunu belirlerken, oyunun ikinci golü ise 90+3 uzatma dakikalarında yine Fode Koita ile geldi.

Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan Stadı’nda oynanan bu müsabakadaki galibiyet ile Kasımpaşa ekibi puanını 26 yaparken, konuk ekip Göztepe ise 34 puanda kaldı. Oyunun yönetim kadrosunda ise Yaşar Kemal Uğurlu, Erdinç Sezertam ve Samet Çiçek görev aldı.