Antrenman

Kasımpaşa Spor Kulübü Ekibi Göztepe Maçının Hazırlıklarına Başladı

2019-2020 Süper Lig Cemil Usta Sezonu’nda 26’ıncı hafta müsabakası için Kasımpaşa Spor Kulübü ve Göztepe Spor Kulübü karşı karşıya gelecek. Lacivert beyazlı ekip ise, sarı kırmızılı rakibine karşı hazırlıklarına sıkı bir tempo ile devam ediyor.

2019-2020 Süper Lig Cemil Usta Sezonu’nun 26’ıncı haftasında Kasımpaşa Spor Kulübü ekibi, kendi evinde Göztepe Spor Kulübü ekibini konuk edecek. 13 Mart 2020 Cuma günü oynanacak müsabakanın hazırlıkları ise, sarı kırmızılı ekipte yoğun bir tempo ile devam ediyor.

Kemerburgaz Kasımpaşa Spor Tesisleri’nde yapılan idmanda, takımın gözetimi tecrübeli Teknik Direktör Fuat Çapa’da idi. Dün saat 16:00’da başlayan Göztepe hazırlıkları, Kasımpaşa ekibinin ısınma hareketleri ile başladı.

Pozisyon Çalıştılar

Kemerburgaz Kasımpaşa Spor Tesisleri’nde gerçekleşen Göztepespor hazırlıkları, Teknik Direktör Fuat Çapa gözetiminde ısınma hareketleri ile başladıktan sonra, pas çalışmaları ile de devam etti. Pozisyon çalışmalarına da yoğunluk veren lacivert beyazlı ekip, antrenmanını tamamladı.

Maç gününe kadar hazırlıklarına devam edecek olan İstanbul temsilcisi, İzmir ekibini de 13 Mart 2020 Cuma günü saat 20:00’de kendi evi olan Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan Stadı’nda konuk edecek.