Antrenman

Kasımpaşa Spor Kulübü Ekibi Rejenerasyon Çalışması Yaptı

2019-2020 Süper Lig Cemil Usta Sezonu’nda 25’inci hafta müsabakası için Hes Kablo Kayserispor ile karşı karşıya gelen Kasımpaşa Spor Kulübü, oyunun ardından rejenerasyon çalışması yapma kararı aldı. Lacivert beyazlı ekip, tecrübeli teknik adam Fuat Çapa yönetiminde antrenman gerçekleşti.

Süper Lig’in 25’inci haftasında, 8 Mart 2020 Pazar günü saat 11:30’da Kasımpaşa Spor Kulübü, kendi evinde Hes Kablo Kayserispor ekibini konuk etmişti. Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan Stadı’nda oynanan müsabakanın ardından, takımın tecrübeli Teknik Direktörü Fuat Çapa, rejenerasyon kararı verdi.

Müsabakada forma terleten oyuncuların dinlenmesi sağlanırken, maçta forma giymeyenler ise antrenman yaptılar.

Dün saat 11:00’de Kemerburgaz Kasımpaşa Spor Tesisleri’nde yapılan idmana lacivert beyazlı ekip, koşu ve ısınma çalışmaları ile başladılr. Sonrasında ise dayanıklılık çalışmaları ile devam eden Çapa’nın öğrenciler, antrenmanı yarı sahadaki çift kale maç oyunu ile tamamlamış oldu.

Göztepe Hazırlıkları Bugün Başladı

Lig’in 26’ıncı haftasında İzmir ekibi Göztepe Spor Kulübü ile kozlarını paylaşacak ekip, müsabakanın hazırlıklarına ise bugün başladı. Kayseri maçından 5-1 skorla galip ayrılan lacivert beyazlılar, ateş hattı sürecinde önemli bir adım atmışken, İzmir ekibine yönelik de iyi bir galibiyet yaşamak istiyor.