Kasımpaşa SK’dan İkinci Mağlubiyet Geldi; 1-0

Süper Lig’in 5. Haftası tüm hızıyla devam ediyor. Puan durumlarının ve sıralamaların her an değiştiği haftada Kasımpaşa SK ile Trabzonspor, aynı sahada buluştu.

Zorlu bir mücadele ortaya çıkarken Kasımpaşa ekibi, gol sevinci yaşayamadı ve Trabzon ekibine 52. Dakikaya kadar karşı koyabildi. 1-0 skoruyla son bulan karşılaşmada Trabzon ekibi galip geldi.

Kasımpaşa ev sahibi ekip olarak bir kez daha mağlubiyet yaşamış oldu. Süper Lig’in son iki haftasını arka arkaya yenilgi ile geçiren Kasımpaşa ekibi, gelecek hafta maçına bu döngüyü kırma umuduyla çıkacak.

Diğer taraftan da Trabzonspor, aldığı 3 puan ile hanesine toplamda 13 puan katmış oldu. Sıralamada Trabzon ekibi zirveye oynarken Beşiktaş ekibiyle başa baş gittiği öğrenildi.

Beşinci haftayı bir beraberlik ve dört galibiyet ile sonlandıran iki ekipten biri olan Trabzonspor, yenilmezlik serisini devam ettirme hedefi içinde olacak.

Karşılaşma Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu’nda oynanırken mücadelenin hakemliğini Mete Kalkavan üstlendi.

Kasımpaşa’nın Mücadele Detayları

Süper Lig’in 5. Haftası Kasımpaşa’ya konuk olan Trabzonspor, bir kez daha galibiyet elde etti. Trabzon ekibinin tek golü 52. Dakikada Bakasetas’tan geldi. Kasımpaşa karşılaşmada gol sevinci yaşayamadı ve galibiyet umutlarını Süper Lig’in 6. Haftasına bıraktı.

Kasımpaşa ekibi, geçtiğimiz hafta aldığı mağlubiyetten sonra bir mağlubiyet daha almış oldu ve toplamda 5 puan ile sıralamada kendisine 14. Sırada yer buldu.

Geçtiğimiz hafta yaşadığı beraberlik ile galibiyet serisini bozan ama yenilgi almayarak da yenilmezlik serisine devam eden Trabzonspor ise sıralamada zirveye yerleşerek büyük övgü topladı. Toplamda 4 galibiyeti ve 1 beraberliği bulunan ekibin, toplamda 13 puanı bulunuyor.

Süper Lig’de Gelecek Hafta

Süper Lig’in 5. haftası sonlanmamışken şimdiden 6. hafta karşılaşmaları merak ediliyor. Kasımpaşa ekibi konuk ekip olarak Alanyaspor ile mücadele verecek. Diğer taraftan ise Trabzonspor ekibi, Konyaspor’un evine konuk olacak ve çetin bir mücadele ortaya koyacak.

Mücadelelerden galip olarak hangi takım ayrılacak sorusu şimdiden merak konusu olmaya başlarken Kasımpaşa ekibinin hanesine galibiyet katabilecek mi sorusu da cevaplanmayı bekleyen sorulardan biri olarak yer alıyor.