Kasımpaşa SK ve Lig’deki 4. Haftası

Kasımpaşa SK ekibi Süper Lig’deki dördüncü haftasını kapattı. Son hafta mücadelesinde Kayserispor’un evine konuk olan Kasımpaşa ekibi 2-0 skoruyla karşılaşmış ve Kayseri ekibi karşısında mağlubiyet yaşamışlardı.

Bu şekilde ligdeki ilk mağlubiyetini alan Kasımpaşa ekibi, hanesine puan ekleyememiş ve toplamda 5 puanı ile sıralamada 13. Sırada kendisine yer bulmuştu.

Gelecek hafta için mutlak galibiyet isteyen Kasımpaşa ekibi, ilk üç haftasında iki beraberlik ve bir galibiyet yaşadı. Gelecek hafta Trabzonspor’u kendi sahasında konuk etmeyi planlayan Kasımpaşa ekibi, hanesine puan eklemek ve sıralamada üst sıralara çıkmak istiyor.

Süper Lig’deki ilk 4 Hafta Mücadeleleri

Süper Lig’in ilk haftalarına iddialı başlayan ekiplerden olan Kasımpaşa SK, ilk mücadelesini Atakaş Hatayspor ile yaptı. Zorlu mücadelede birer gol sevinci yaşayan ekipler sahadan berabere ayrılırken ilk haftadan birer puanlarını da hanelerine kattılar.

Süper Lig’in ikinci haftası için mutlak galibiyet bekleyen Kasımpaşa ekibi, beklediği galibiyeti GZT Giresunspor karşısında buldu. Giresun ekibiyle aynı sahada buluşan Kasımpaşa ekibi, hem 2 gol sevinci yaşadı hem de kalesine gole kapamayı başardı.

Böylelikle ikinci haftasında ilk galibiyetini de almış olan Kasımpaşa ekibi, toplamda 4 puana ulaştı ve sıralamada üst sıralara çıkmayı başardı. Süper Lig’in üçüncü haftasında ise yenilmezlik serisi sürdürüldü fakat galibiyet serisine başlanamadı.

Galatasaray ile aynı sahada buluşan Kasımpaşa, skorer mücadeleden berabere ayrıldı. Taraflar ikişer gol sevinçleri yaşayarak hanelerine birer puan ekledi ve Kasımpaşa ekibi böylelikle toplamda 5 puana ulaşmış oldu.

Ardından Tuzlaspor ile hazırlık maçı yapıldı fakat yapılan hazırlık maçında 3-0 mağlubiyet yaşandı. Süper Lig’in dördüncü haftasından umutlu olan Kasımpaşa ekibi, Kayseri ekibi karşısında 2-0 skorunu gördü ve hanesine puan katamadı.

Süper Lig’in 5. Haftası ve Trabzonspor Karşılaşması

Süper Lig’in beşinci haftası Trabzonspor ile aynı sahada buluşacak olan Kasımpaşa ekibi, ev sahibi ekip olacak.

Mücadeleden galibiyet ile ayrılmak isteyen Kasımpaşa’nın çetin mücadelesi 18 Eylül Cumartesi günü saatler 16:00’ı gösterdiğinde başlayacak ve maç aynı zamanda beşinci haftanın ilk karşılaşmalarından biri olacak.