Gerard Hohou

Kasımpaşa Forveti Gerard Gohou Hakkında Bilgiler

Kasımpaşa Spor Kulübü’ne transfer olan Gerard Gohou, fiziksel anlamda iri bir yapıya sahip olması sebebiyle forma bulmakta da zorlanan sayılı isimler arasındaki yerini aldı. Başarılı sporcunun ağırlığının ise 102 kilogram olduğu öğrenildi.

Kasımpaşa Spor Kulübü’nün forvet mevkii güçlendirmek adına tranfer ettiği başarılı sporcu Gerard Gohou ile ilgili çarpıcı bir iddia gündeme düştü. Başarılı sporcunun 102 kilogram ağırlıkta olması sebebiyle, forma bulmakta zorlandığı konuşuluyor.

Sporcunun resmi kayıtlarda ağırlığı ise 80 kilogram kadar belirtiliyor. Durum böyleyken ekibin kadrosuna katmış olduğu forvet oyuncusu ile ilgili özellikler ise hem Kasımpaşa Spor Kulübü taraftarları hem de futbol dünyası tarafından merak edilen konuların başında geliyor.

Sadece Bir İddia

Oyuncu ile ilgili öğrenilen bilgilerin başında ise 29 Aralık 1988 doğumlu olduğu, 1.84 uzunlukta ve 80 kilogram ağırlıkta olduğu yer alıyor. Forvet mevkide oynayan futbolcunun değeri 1,8 milyon Euro ve kariyer başlangıcı ise 2007 yılına dayanıyor.

31 yaşındaki oyuncunun 102 kilogram ağırlıkta olması ise henüz sadece ortaya atılan bir iddia olarak biliniyor.