Kasımpaşa Antalyaspor

Kasımpaşa Ekibi Antalyaspor Deplasmanına Hazır

Kasımpaşa Spor Kulübü’nden bu akşam oynanacak Antalyaspor müsabakası ile ilgili açıklama geldi. Kulübün maç hazırlıklarını tamamladığı duyuruldu.

2019-2020 Süper Lig Cemil Usta Sezonu’nun 22’inci haftasında Antalyaspor ile karşı karşıya gelecek olan Kasımpaşa Spor Kulübü, müsabaka öncesinde açıklamasını yaptı. Kulübün yaptığı açıklamaya göre, ekibin deplasman maçına hazır olduğu belirtildi.

Bu akşam saat 20:00’de Antalya Stadı’nda konuk olacak Kasımpaşa ekibi, müsabaka öncesinde resmi internet sitesinde oyun için hazırlıkların tamamlandığına ilişkin resmi açıklama yaptı.

Takımın tecrübeli Teknik Direktörü Fuat Çapa yönetiminde yapılan müsabaka hazırlığı için dün 16:00’da son hazırlık yapıldı. Akdeniz Üniversitesi Stadyumu’nda yapılan deplasman müsabakası hazırlığı, ısınma ve esneklik çalışmaları ile başladı. Top kapma çalışmalarıyla devam edilen idmanda, taktiksel anlamda çalışmalara ise ağırlık verildi.

Maç Saati Bekleniyor

Çift kale maç ile tamamlanan idmanın ardından, kulübün Antalya ekibi ile olacak deplasman mücadelesine hazır olduğuna ilişkin resmi açıklama ise internet sitesinden yapıldı.

Tüm hazırlıklarını tamamlayan Kasımpaşa ekibi, kamp yapmakta olduğu otelde, maç saatini bekliyor.