Quaresma

Portekizli Yıldız Oyuncudan Kasımpaşa İtirafı

Kasımpaşa Spor Kulübü ekibinin yıldız sporcularından biri olan Ricardo Quaresma, takımı ile ilgili samimi açıklamalar yaptı. Takımında çok mutlu olduğunu belirten sporcu, lacivert beyazlı ekipteki durumuna ilişkin de yorum yaptı.

Kasımpaşa Spor Kulübü ekibinde forma giyen yıldız futbolculardan biri olan Ricardo Quresma, takımı ile ilgili samimi itiraflarda bulundu. Takımında çok mutlu olduğunu söyleyen yıldız oyuncu, “Kasımpaşa’da devam edip etmemek hem kulübün isteğiyle alakalı hem de benim isteğimle alakalı bir durum” dedi.

“Çok saygı duyduğum bir kulüp”

Nisan ayı geldiği zaman bunu oturup konuşabileceklerini söyleyen efsane sporcu, “Sahip olduğum sözleşmeye dayanarak bunu söylüyorum. Kulübün be benim fikrim örtüşürse tabii ki Kasımpaşa’da devam etmek isterim çünkü burası gerçekten saygı duyulmayı hak eden, çok saygı duyduğum bir kulüp” diyerek takımında kalmak istediğini de itiraf etmiş oldu.

Süper Lig’in 22’inci haftasından öncesinde 16 puana sahip olan ve bu puanla 17’inci basamakta bulunan Kasımpaşa ekibi, Pazartesi günü de deplasmanda 19 puana sahip olan ve ligde 15’inci sırada bulunan Fraport TAV Antalyaspor ile karşılacak.