KASIMPAŞA ÇIKIŞ YOLU ARAMAYA BAŞLADI

Spor Toto Süper Lig’de 9 puanla 18. Sırada yer alan Kasımpaşa takımı tehlike dörtlüsünün içinde yer alıyor. Bu durumdan çıkmak isteyen Kasımpaşa Süper Lig’in 13. Haftası itibariyle çıkacağı her maçı kazanmak istiyor.

Galibiyet serisi ile ancak kendini düzeltebilecek olan Kasımpaşa’nın bir an önce puan ve puanlar kazanması gerekiyor. Geçen sezon böyle bir düşüş yaşamayan Kasımpaşa takımı bu durumu düzeltmek için sonuna kadar mücadele edecek.

Taraftarlarına karşı bir sözü olan ve bu sözü yerine getirmek isteyen Kasımpaşa Süper Lig’de kalmanın yollarını arayacak. Şu an için bir alt lige düşme tehlikesiyle karşı karşıya olan Kasımpaşa bu durumu tersine çevirmek istiyor.

KASIMPAŞA’DA DEĞİŞİM RÜZGARI ŞART

Şu şartlar altında Kasımpaşa Spor Kulübü’nde değişim şart. Bu değişimi hem oyuncu performansı odaklı hem de yönetimin ve teknik ekibin aldığı kararlar doğrultusunda bir değişikliğe ve yeniliğe gitme olarak düşünebiliriz.

Sadece ve sadece 12 hafta boyunca 9 puana ulaşan Kasımpaşa’da bir şeylerin ters ve istenilen şekilde gitmediği çok belli. Bu durumu tersine çevirmek isteyen Kasımpaşa bir an önce farklı bir sezona giriş planı yapıyor.

Şu an için 12 hafta raporunda toplamda 9 puan toplayabilen Kasımpaşa bu durumu tersine çevirmek için mücadele edecek. İstanbul temsilcilerinden birisi olan Kasımpaşa Süper Lig’de kalmak istiyor.

Rakipleri ile bir türlü yenişemeyen Kasımpaşa bu durumu tersine çevirmek için mücadele edecek. Şu an 9 puanla 18. sırada olan Kasımpaşa bu durumu değiştirmek için artık her maçına final psikolojisi ile çıkacak.

Kasımpaşa kazanarak üst sıralara çıkmak ve rakiplerini geçmek istiyor. Tehlikeli bölgeden çıkmak için tek yolunun galibiyet serisi olduğunu bilen Kasımpaşa için beraberlik son çara olmalı.

KASIMPAŞA NEDEN BÖYLE OLDU

Spor Toto Süper Lig’in bu sezonuna oldukça kötü başlayan Kasımpaşa’da işler neden istenilen şekilde gitmiyor. Takımlar arasında fark bile edilemeyen Kasımpaşa’nın acilen kendisini göstermesi gerekiyor.

Genç teknik direktör Hakan Kutlu ve ekibi bu durumu tersine çevirmek için sonuna kadar mücadele edecekler. Hakan Kutlu kendisine, ekibine, oyuncularına ve onlara her zaman inanan taraftarlarına güveniyor.