KASIMPAŞA’NIN TEK ÇIKIŞ YOLU GALİBİYET

Spor Toto Süper Lig’in 13. Haftasında İstanbul temsilcisi Kasımpaşa Spor Kulübü kendi evinde, kendi sahasında başka bir İstanbul temsilcisi olan VavaCars Fatih Karagümrük’ü ağırlayacak. Şu an çok riskli bir bölgede yer alan Kasımpaşa SK bu durumu tersine çevirmek için elinden geleni yapacak.

Maç 21 Kasım Pazat günü saat 13.30’da oynanacak. Öğlen vaktinde oynanacak olan bu maç ile beraber Kasımpaşa SK kendi evinde, kendi sahasında ve taraftarlarıyla beraber galibiyet sevinci yaşamak istiyor.

KASIMPAŞA SK 9 PUANDA

İstanbul temsilcilerinden birisi olan Kasımpaşa SK şu an Spor Toto Süper Lig’de 9 puanla 18. Sırada yer alıyor. Son 4 takımın içerisinde yer alan Kasımpaşa SK takımı bu durumu değiştirmek ve puanını sıralamasıyla birlikte aynı oranda arttırmak için 90 dakika boyunca sonuna kadar mücadele edecek.

Aslında Kasımpaşa SK takımı için 13. Hafta itibariyle her maç final maçı havasında geçecek. Bu psikolojiye bu sezon çok erken başlayan Kasımpaşa SK’nin hedefi Süper Lig’de kalmak. Bir alt lige, Spor Toto 1. Lig’e düşmek istemeyen Kasımpaşa SK takımını uzun ve yorucu bir yol bekliyor.

21 Kasım Pazar günü kendi sahasında konuk olarak ağırlayacağı rakibi VavaCars Fatih Karagümrük 19 puanla 8. Sırada yer alıyor. Rakibi zorlu bir takım ve bu dişli rakibi geçmek isteyen Kasımpaşa SK takımının işi ne kadar zor olsa da bu maç için erkenden hazırlanmaya başladılar.

Bir İstanbul temsilcisi olan Kasımpaşa SK takımının bu puan ve sıralama durumu hem kendisini hem oyuncularını hem de tabii ki onları destekleyen taraftarlarını çok üzüyor. Kasımpaşa SK takımının hedefi kendi evinde taraftarları ile beraber 2 haftalık aradan sonra buluşacağı bu önemli maçta rakibini yenerek 3 puanı kendi hanesine yazdırmak.

KASIMPAŞA 21 KASIM’DA EVİNDE

21 Kasım Pazar günü saat 13.30’da Kasımpaşa SK takımı evinde sahaya çıkacak. Rakibi VavaCars Fatih Karagümrük ile yenişmek isteyen Kasımpaşa SK takımı 3 puan için o gün sonuna kadar mücadele edecek.

Spor Toto Süper Lig2in 13. Haftasında oynanacak olan bu maçı canlı olarak beIN Sports ekranlarından izleyebilirsiniz. Başarılar Kasımpaşa SK!