Fuat Çapa’dan Taraftara Mesaj

Kasımpaşa Teknik Direktörü olarak göreve başlayan Fuat Çapa Kasımpaşa taraftarlarına bir mesaj yayınladı. Mesajda Çapa tüm Paşalılara ve bizlere hayırlı uğurlu olsun sözlerine yer verdi.

Fuat Çapa Kasımpaşa taraftarlarına bir mesaj yayınladı. Mesajda “Bugün 1952 yılında İstanbul Ligi’ne katılıp, halen lige mücadelesini sürdüren 4 takımdan biri olan Büyük Kasımpaşa Camiasına imza atmanın gurur ve mutluluğunu yaşıyorum. Daha önce de görev yaptığım, oynadığımız futbolla övgüler aldığımız bu kulüp benim kariyerimde çok önemli bir yere sahip. O döneme göre şartlar hem benim hem de Kasımpaşa için çok değişmiş durumda. Tesisleri, stadı ve yönetim modeli, aynı zamanda semt aşkı ile dolu taraftarıyla örnek bir kulübe geldiğimin farkındayım. Önümüzde zorlu maçlar, kazanılması gereken puanlar, yenilenmiş bir takım ve son derece kozmopolit bir kadro var. Hepimiz çok iyi biliyoruz ki vakit kaybetmeden hazır olmalı ve Kasımpaşa’yı hak ettiği noktaya taşımalıyız. Takımımızda gençliğinden beri gelişimini izlediğim futbolcular, aynı zamanda adını herkesin bildiği yıldızlar var. En kısa sürede kaynaşıp camiamıza yakışır bir futbol oynayacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Tüm Paşalılara ve bizlere hayırlı uğurlu olsun.” ifadelerini kullandı.

Kasımpaşa SK Hazırlıkları Sürüyor

Kasımpaşa SK, Süper Lig’in 21. haftasında Galatasaray ile karşı karşıya gelecek. Bu maç için sporcular bugün Kemerburgaz Kasımpaşa Spor Tesislerinde hazırlık yapmaya devam etti. Teknik Direktör Fuat Çapa yönetimindeki antrenmanda oyuncular önce ısınma hareketleriyle başladılar. Oyuncular daha sonra pas çalışmaları ve taktik çalışmaya devam ettiler.

9 Şubat Pazar günü kendi sahasında Galatasaray’ı ağırlayacak olan Kasımpaşa bugün Kemerburgaz Kasımpaşa Spor Tesislerinde idmanını ısınma, pas çalışması ve taktik ağırlıklı çift kale maçlarıyla tamamladı. Kasımpaşa maç öncesi hazırlıklarına yarın da devam edecek.

Bilet Fiyatları

9 Şubat günü oynanacak olan Galatasaray maçının bilet fiyatları belli oldu. PassoLig ve stat gişelerinden alınabilecek biletlerin fiyatları aşağıdaki şekilde belirlendi.