Trabzonspor ve Galatasaray

Trabzonspor ve Galatasaray için heyecanlı bir kapışma günü yaşandı. İki takımında hücumda sınıfta kalması taraftarlarını şaşırttı. 0 – 0 sonucunu beklemeyen futbol dünyası, maç sonucu ile şaşkınlığını gizleyemedi. Galatasaray ve Trabzonspor maçlarında bazı taraftarlarını bu sonuçlarla üzdüler bazı hayranlarını ise şaşırttılar. Takımlar ikinci yarıda bir tane isabetli şutu sadece çekebildiler.

Hücum konusunda iki takım da maalesef organize olmayı başaramadı. Maç sırasında çok az tehlikeli pozisyonlar oldu, bu durumlarda sonuca varılamaması da dikkat çekti. Spor Toto Süper Lig 4. haftada Galatasaray ile Trabzonspor karşılaşmasındaki sonuç, futbol dünyasını şaşırtmaya devam ediyor. Beraberlik ile maç bitmişti.

Hücumda Takımlar Başarılı Olamadı

Medical Park Stadı mekânında, mücadele oynandı. Spor Toto Süper Lig 4. haftadaki bu karşılaşmada, Trabzonspor ve Galatasaray’ın maçında büyük heyecan vardı. Futbol dünyasında etkisini sürdürmeye devam eden müsabakanın, yankıları sürüyor. Medical Park Stadı müsabakanın oynandığı yer oldu. Mücadele 0 – 0 ile sonuçlandı. Müsabaka beraberlikle sona erdi.

Trabzonspor galibiyet özlemini 2 maça çıkarmış oldu. Galatasaray bu sezon içerisindeki deplasmanda yer alan 3. maçında ilk defa puan kaybını yaşamış oldu. Trabzonspor Bakasetas, Visca, Abdülkadir, Uğurcan kaleci oyuncularının hiçbirisi ile oynayamadı, maçını gerçekleştiremedi. Trabzonspor bu oyunculardan maalesef yoksun kaldı. Hücumda zaman çok iyi geçmedi. Cimbom 3 tane isabetli şut çekti. İlk yarıda Cimbom skoru değiştiremedi.

Trabzonspor’un Galibiyet Özlemi

Trabzonspor galibiyet özlemi çekiyor. Sarı Kırmızılılar ikinci yarıda daha isabetli ve etkili bir performans sergileyebildiler. Savunma arkasına koşu yaparak Cimbom’un etkili bir performans sergilediğine şahitlik ettik. Etkili performans sergilense de bu pozisyonlar maalesef takım için sonuç veremedi.

Trabzonspor kalecisi olan Taha, ilk yarı Mertens’e ikinci yarı Kerem’e gol pozisyonlarında izin vermedi. İki takım sadece birer isabetli şut çektiler. Mücadelede orta sahanın performansı görülmeye değerdi. Trabzonspor ve Galatasaray’ın haftayı 7 puanı ile tamamlamaları da sonuçlar arasına girdi. Trabzonspor Lig 5. haftada Ümraniyespor ile deplasmanda karşılaşacak. 5 Eylül Pazartesi gününde ise Galatasaray Gaziantep FK ile karşılaşmasını gerçekleştirecek. Lig 5. hafta merakla bekleniyor.