Süper Lig’in İlk 3 Haftasında Gaziantep FK

Süper Lig’in ilk 3 haftasında Gaziantep FK ile Hatayspor’un müsabakası sonucu futbol dünyasında büyük ses getirdi. Karşılaşma olmadan önce de futbol taraftarlarının önemle beklediği bir maç müsabakasıydı bu. Hatayspor ve Gaziantep FK maç sonucu 1 – 2 ile sonuçlanarak tamamlanmıştı. Maç sonucu bazı taraftarlar üzülmüş, birçok taraftar ise bu maç sonucuna sevinmişti.

Spor Toto Süper Lig’in 3. haftasında Gaziantep üstünlüğünü kanıtlamayı başardı. Süper Lig’in 3. haftasında Gaziantep FK, deplasmanda Hatayspor’u 2 – 1 olarak mağlup etmişti. Jevtovic ve Figueiredo oyuncularının golleri ile maç sonucu 2 – 1 şeklinde sonuçlanmıştı.

Gaziantep FK ve Hatayspor’un Karşılaşma Sonucu

Süper Lig Gaziantep FK ve Hatayspor’un maçları birçok taraftarı önceden heyecanlandırmaya başlamıştı bile. Gaziantep FK, golleri ile yendi ve taraftarlarını sevince boğdu. Yeni Hatay Stadyumu’nda müsabaka oldu. Maçın 7. dakikasında Joao Figueiredo golünü attı. Müsabakanın 49. dakikasında ise Marko Jevtovic golünü kaydetti. 

Süper Lig karşılaşmasındaki atılan bu 2 gol ile birlikte Gaziantep FK, rakibini 2 – 1 mağlup etmeyi başardı. Hatayspor takımında ise tek bir gol atılabilmişti. Tek gol 31. dakikada Ayoub El Kaabi’den geldi. Hatayspor Lig maçının ilkinden ve ikincisinden mağlubiyetle ayrıldı. Bu 2 maçtan da yüzü gülmeyen Hatayspor, bir türlü puan alamadı. Gaziantep FK ise 7 puana kendini yükseltmişti.

Süper Lig Gaziantep FK Performansı

Süper Lig Gaziantep FK performansı taraftarlarını sevindirdi. Spor Toto Süper Lig Gaziantep FK ve Hatayspor karşılaşmasında 7. ve 49. dakikada atılan 2 gol Gaziantep takımının kazanmasını sağladı. Hatayspor 1 gol atabildi. Spor Toto Süper Lig 4. haftada Hatayspor, Kasımpaşa deplasmanına konuk olacak. Hatayspor, 28 Ağustos Pazar gününde 19.15 saatinde Kasımpaşa deplasmanına konuk olarak gidecek.

Süper Lig 4. haftanın bu haberi birçok taraftarı şimdiden heyecanlandırdı. Gaziantep ise Süper Lig 4. hafta içerisinde Antalyaspor takımını konuk edecek. 26 Ağustos Cuma günü 21.00 saatinde Gaziantep FK takımı, Antalyaspor’u ağırlayacak. Süper Lig 4. haftanın bu önemli maç haberleri merakla futbol dünyası tarafından bekleniliyor.