Mame Thiam

Mame Thiam Kasımpaşa’da Kalmak İstediğini Söyledi

Süper Lig’in son hafta döneminde yeni sezon hazırlıklarına yoğun bir tempo ile devam eden Fenerbahçe, transfer çalışmalarını sürdürüyor. Bu süreçte transfer listesine eklenen isimlerin başında ise Mame Thiam geliyor. Kasımpaşa Spor Kulübü ekibinin ligde kalmasında önemli bir katkıya sahip olan başarılı futbolcu, transfer sürecine ilişkin ise açıklama yaptı.

Haberlerin kendini mutlu ettiğini belirten Mame Thiam, kulübü Kasımpaşa ile de sözleşmesinin 1 yıl daha devam ettiğini ekledi. Lacivert beyazlı kulüpte çok mutlu olduğunun da altını çizen oyuncu, Avrupa’dan da teklifler geldiğini vurguladı. Fakat bu tür konuların muhatabının kendisi olmadığını, kulübü ve menajeri olduğunu söyledi. Ve kendisinin de sadece takımını düşündüğünü ekledi.

Kadroda kanat mevkide forma terletmiş olmasına rağmen, toplamda 12 gole ve  4 de asiste adını yazdıran futbolcu, İstanbul temsilcisindeki başarısı ile de dikkatleri çeken isim oldu. Fenerbahçe’nin transfer döneminde yakından ilgilendiği Thiam, performansının görülmesi ve adının büyük takımlarla anılmasının da mutlu ettiğini ifade etti.

1 Yıl Daha Sözleşmem Var

Sözleşmesinin Kasımpaşa ile 1 yıl daha devam ettiğini ve bu sebeple de transferi şu an için düşünmediğini ekleyen oyuncu, bir teklif gelme durumunda da bununla kulübünün ilgileneceğini belirtti.

Kendisine de bu dönemde düşen görevin, Kasımpaşa için en iyisini vermek olduğunu vurgulayarak, başka da bir şey düşünmediğini paylaştı.

Güncel Yazılar