Mehmet Altıparmak

Kasımpaşa Teknik Patronundan Maç Değerlendirmesi

Süper Lig ekiplerinden olan Kasımpaşa Spor Kulübü’nün Teknik Direktörü Mehmet Altıparmak Çaykur Rizespor galibiyetinin ardından açıklama yaptı. Süper Lig’de ilk galibiyet olduğunu belirten teknik adam, bunun çok önemli olduğunu belirtti.

Süper Lig’in ikinci hafta mücadelesinde Çaykur Rizespor ekibi ile kozlarını paylaşan Kasımpaşa Spor Kulübü, Karadeniz ekibini 2-0 skorla mağlup etmeyi başardı. Maçın ardından açıklama yapan lacivert beyazlı teknik adam Süper Lig’de ilk galibiyet olduğunu belirterek, çok büyük öneme sahip olduğunu vurguladı.

Maçın genelinde daha fazla pozisyona giren tarafın kendileri olduğunun altını çizen çalıştırıcı, isteklerinin ve arzularının mükemmel olduğunu ekledi.

Mükemmele Yakın Oyun Sergiledik

Sahada oyunun temposunu ayarlayan bir takım olduğuna dikkat çeken Mehmet Altıparmak, ilk 15-20 dakika boyunca da mükemmele yakın bir oyun sergilediklerini ifade etti. İlk yarıda son çeyrekte rakip takımın pozisyonlara girdiğini belirten hoca, ikinci yarıda da Çaykur Rizespor ekibinin nasıl oynayacaklarını bildiklerini ekledi.

İstedikleri her şeyi yaptıklarını söyleyen teknik direktör, pozisyonların da sadece birini değerlendirdiklerini vurguladı. Daha fazla ürettiklerini belirten Altıparmak, tüm oyuncularına da teşekkür dileklerinde bulundu.

Güncel Yazılar