Kasımpaşa Kış Değişimine Gidiyor

İstanbul temsilcisi Kasımpaşa, Süper Lig’de pek de iyi günler geçirmiyor. Bu durumu telafi etmek ve tekrardan üst sıralara tırmanmak isteyen ekipte 11 oyuncunun bileti kesildi. Aralarında önemli futbolcuların da olduğu gönderilecekler listesinde sayının artabileceği ifade ediliyor.

Spor Toto Süper Lig’de istediği gibi bir sezon geçiremeyen ve ilk yarıyı Konyaspor’dan averaj olarak üstünlüğüyle 14. Sırada tamamlayan Kasımpaşa’da kış temizliği yaşanıyor. Ünlü medya patronu ve kulüp başkanı Turgay Ciner, ilk yarıyı 15 puanla 14. Sırada bitiren kadrodan 11 oyuncuyla yolların ayrılacağının sinyallerini verdi.

Aralarında Veysel Sarı, Popov, Khalili, Yusuf Erdoğan, Ben Youssef, Heintz, İlhan Depe, Özgür Çek, Jorgei Fernandes, Veigneau ve kaleci Ramazan’ın olduğu gönderilecekler listesinin ilerleyen günlerde daha da kabarık hale gelebileceği düşünülüyor.

Spor Toto Süper Lig’de il yarıda çıktığı 17 karşılaşmada sadece 15 puan toplayabilen ve averaj farkıyla 14. Sırada bulunan Kasımpaşa’da kış temizliği için girişimler başladı. İstanbul temsilcisinin başkanı Turgay Ciner’in beğenmediği 11 oyuncuyu göndereceği ifade edilirken bu listenin daha da artabileceği belirtildi.

Uzun süredir Kasımpaşa’da kaptanlık görevini yürüten Veysel Sarı başta gelmek üzere Popov, Khalili, Yusuf Erdoğan, Ben Youssef, Heintz, İlhan Depe, Özgür Çek, Jorgei Fernandes, Veigneau ve kaleci Ramazan ile yolların ayrılacağı öğrenildi.

Kulübün maliyetleri düşürerek ekonomik tabloyu düzeltmek ve yeni değişikliklerle tekrardan başarılı bir grafik yakalamak istediği gelen haberler arasında. Başkan Turgay Ciner’in bu konuda temaslarda bulunduğu ve transferi yürüten komitenin 3-4 futbolcuyla şimdiden anlaştığı belirtiliyor.

Khalili Sivas Yolunda

Kasımpaşa’da çok kötü bir sezon geçiren ve takımda istenmeyen oyuncular arasına giren ön libero Khalili için Sivasspor iddiaları ortaya atıldı. Kasımpaşa’ya yakın kaynaklardan gelen bilgilere göre futbolcu birkaç gün içerisinde Sivas ekibine imzayı atacak.

Veysel Sarı Transfer Görüşmeleri Yapıyor

Kasımpaşa’da kaptanlık görevini yürüten Veysel Sarı’nın alınan karar sonrasında kendine kulüp aradığı ve birkaç Süper Lig ekibiyle temasa geçtiği kaydedildi. İlerleyen günlerde bu oyuncunun da Kasımpaşa’dan ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor.