Kasımpaşa

Kasımpaşa Fenerbahçe Maçının Hakemi Belli Oldu

Koronavirüs salgını sebebiyle futbol liglerine ara verilen dönemin ardından, Türkiye’de futbol tekrar başladı. Eski kurallardan ve alışkanlıklardan çok farklı bir futbol sergileniyor olsa da, Süper Lig’de heyecan kaldığı yerden devam ediyor.

Salgın sebebiyle 3 aylık aranın ardından 12 Haziran itibariyle başlayan 27’inci hafta mücadelelerinin ardından ise gelecek hafta için hazırlıklara başlandı. Kasımpaşa Spor Kulübü de ilk mücadeleden galibiyetle ayrılmanın sevincini yaşadı.

Süper Lig’de 28’inci hafta mücadelesi için hazırlıklar tüm kulüplerde devam ederken, haftanın oyunlarını yönetecek hakemler de açıklandı. Kasımpaşa Spor Kulübü ekibinin Fenerbahçe ile olacak büyük mücadelesini yönetecek ismin ise Fırat Aydınus olduğu öğrenildi. 27’inci haftada Galatasaray ile Çaykur Rizespor maçındaki kararları ile çok fazla eleştirilen hakem Yaşar Kemal Uğurlu’nun gelecek haftada görevi olmaması ise dikkatlerden kaçmadı.

Yaşar Kemal Uğurlu Gelecek Hafta Yok

Ligin önemli mücadelelerinden biri olan Fenerbahçe ve Kasımpaşa maçı için iki ekip de hazırlıklarını yaparken, 27’inci haftanın hakem tartışmaları ise futbol gündeminde konuşulmaya devam ediliyor.

Süper Lig’in 27’inci haftasında oynanan Galatasaray ve Çaykur Rizespor maçını yöneten Yaşar Kemal Uğurlu’nun ise gelecek haftaki mücadelelerde yer almaması dikkatleri çekti.

Güncel Yazılar