GALATASARAY TARAFTARI ARTIK MAURO ICARDİ’Yİ BEKLİYOR

Sarı kırmızılı takım Galatasaray 30 yasındaki Arjantinli yıldızı Mauro Icardi ile 3 yıllık anlaşmaya çok yakın. Sarı kırmızılı takımın sezon başında kiralık olarak kadrosuna kattığı Arjantinli yıldızı Mauro Icardi ‘nin bonservisini almak için Fransız ekibi, PSG ile 10 milyon Euro karşılığında el sıkışan Galatasaray kısa sürede transferi açıklaması bekleniyor.

Galatasaray ‘ın 30 yasındaki Arjantinli yıldızı Mauro Icardi’ ye ise verilecek yıllık 10 milyon Euro nun büyük bir bölümünü ise sponsorlar karşılayacak.

Arjantinli yıldızın bonservisini alabilmek için tüm imkanları seferber eden sarı kırmızılı takım da transfer sürecini Erden Timur bizzat kendisi yönetirken Fransız ekibi PSG ‘ den de Mauro Icardi’ nin bonservisini almak için artık son hamlelerini gerçekleştiriyor.

Bu sezon sarı kırmızılı takımın 23. Şampiyonluğunda büyük pay sahibi olan Arjantinli yıldızın gelecek sezon da sarı kırmızılı formayı giymesini bütün camia istiyor. Galatasaray ‘ da kendisini yeniden bulan Arjantinli golcü sarı kırmızılı forma ile kariyerine de devam etmek istiyor.

Arjantinli oyuncu ile her konuda hem kulübü hem kendisi ile anlaşan sarı kırmızılı takım tecrübeli isimin sadece eşi Wanda Nara ‘nın sağlık problemleri nedeni ile transfer süreci uzamıştı.

Sarı kırmızılı takım Galatasaray, Arjantinli golcüsü Mauro Icardi’ye kavuşmak için artık günleri sayıyor. Bu kez bonservisiyle sarı kırmızılı takım Galatasaray’a katılacak olan Mauro Icardi’ye unutulmaz bir karşılama töreni hazırlığı var. Klipler, tişörtler ve pankartları simdi den hazırlayan sarı kırmızılı taraftarlar artık oyuncunun havalimanına ayak basmasını bekliyor.

mAURO

ICARDİ İÇİN GÖZLER HAVALİMANINDA OLACAK

30 yasındaki Arjantinli yıldızı Mauro Icardi’ ile 3 yıllık anlaşmaya varan Cim Bom, Fransız ekibi PSG ile 10 milyon Euro bonservis bedeli karşılığında el sıkıştı.

Sarı kırmızılı takım Icardi’ ye verilecek yıllık 10 milyon Euro’nun büyük bir bölümünü ise sponsorlar karşılarken Galatasaray kasasından 5 Milyon Euro gibi bir kısmı ödeyecekler.

Galatasaray, Mauro Icardi transferinde mutla sona ulaştı. Sportif AŞ Başkanvekili Erden Timur, geçtiğimiz sezon muhteşem performansı ile şampiyonluğun mimarı olan Arjantinli golcüye yeniden Sarı kırmızılı formayı giydirmek için yoğun çabalar sonuç verdi diye biliriz.

Geçtiğimiz sezon başında Galatasaray’a kiralanan Mauro Icardi, Sarı-Kırmızılıların elde ettiği şampiyonlukta başrol oynamıştı. Attığı goller ve aidiyet duygusuyla Galatasaraylı taraftarların gönlünde taht kuran Mauro Icardi bu kez bonservisiyle Aslan oluyor.

Galatasaray için İstanbul’a ilk ayak bastığı gün havalimanında coşkuyla karşılanan Mauro Icardi için bu kez çok daha görkemli bir tören yapılacağı bildirildi.

MAURO ICARDİ’YE GÖRÜLMEMİŞ KARŞILAŞAMA BEKLENİYOR

Galatasaray için İstanbul’a ilk ayak bastığı gün havalimanında coşkuyla karşılanan Mauro Icardi için bu kez sarı kırmızılı taraftarlar inanılmaz bir karşılama yapmaları bekleniyor.

Geride bıraktığımız sezonda Süper Lig’de 24, Türkiye Kupası’nda 2 maça çıkan Mauro Icardi 23 gol, 8 asistlik istatistik yakalamıştı.