Fenerbahçe’ye Osayi Samuel İçin Teklifler Var

Yeni sezon hazırlıklarına Rusya’ da devam eden ve sona erdikten sonra Ülkeye geri dönene sarı lacivertli takım Fenerbahçe hazırlıklarına devam ediyor.

Sarı lacivertli takım yeni sezon öncesinde yaz transfer sezonuna hızlı başlayan takımların başında yer almışlardı.

Transfer sezonuna hızlı bir giriş yapan sarı lacivertli takım Fenerbahçe Ryan Kent transferi ile sezonu açarken 37 yasındaki Bosnalı Dünyaca ünlü yıldız Edin Dzeko’ yu da renklerine bağlamayı başardılar.

Sol çizgiye ise İskoçya’dan Ryan Kent transferini de yaparak transfere devam eden sarı lacivertli takım golcü. Umut Nayir ile anlaşarak tecrübeli golcü ile sözleşme imzalayarak parçalı formayı giydiren Fenerbahçe orta sahada ise Sebastian Szymanski ile anlaşarak ses getirmişlerdi ki son olarak da Sırp oyuncu Dusan Tadic ile güçlü bir kadro kurmaya devam etmişlerdi.

Transfer sürecinde sağ çizgiye ve bek pozisyonuna takviyesi gelmeyen sarı lacivertli takım da 25 yasındaki Nijeryalı oyuncusu Bright Osayi – Samuel için sürpriz teklifler gelmeye başladı.

Sarı lacivertli takım Fenerbahçe ile 2025 yılına kadar sözleşmesi devam eden 25 yasındaki Nijeryalı oyuncusu Bright Osayi – Samuel için4 kulübün devrede olduğu belirtiliyor.

25 yaşındaki futbolcunun İngiltere, Fransa ve İskoçya’dan talipleri olduğu kaydedilirken o bölge de Ferdi dışında alternatif ismin olmadığı için Samuel ‘in takımda kesinlikle kalması gerekiyor.

BRİGHT OSAYİ SAMUEL KESİNLİKLE TAKIMDA KALMASI GEREKEN İSİMLERDEN

Sarı lacivertli takımın sağ çizgide önemli alternatiflerinden birisi olan 25 yasındaki Nijeryalı oyuncusu Bright Osayi – Samuel için transfer teklifleri gelmeye devam ediyor.

Geçen sezon Portekizli teknik adam ile pek fazla şans bulamayan oyuncu yeni sezon da İsmail Kartalın kendisine olan güvenini göstermesi halinde yeni sezon da Fenerbahçe’ nin kadrosuna kattığı isimler ile beraber kendisini daha fazla gösterme şansı yaratacaktır.

Hücum özellikleri güçlü olan 25 yasındaki oyuncu önümüzde ki sezon Galatasaray da düşünülmeyen isim ola Boey gibi yeni sezon da patlama yapmasını beklenen isimlerden birisi olacak.

Sarı lacivertli takım Fenerbahçe, Bright Osayi -Samuel’i 2020 / 21 sezonunun ara transfer döneminde İngiliz ekibi QPR’dan 508 bin Euro karşılığında renklerine bağlamıştı.

Oldukça düşük bir bedel ile kadrosuna katan sarı lacivertli takım özellikle İsmail Kartal ‘ın güvenip sağ çizgide Samuel ‘ e şans vermesi ve Ferdi’ yi de sol çizgide büyük ihtimal ile oynatacağı için kadroda kalması tutulması gereken isimlerin başında.

TAKIMDAN AYRILMASI FENERBAHÇE’Yİ ZORLAR

25 yasındaki Nijeryalı oyuncusu Bright Osayi – Samuel için Bournemouth, Leeds United, Rangers ve Troyes den ciddi teklifler aldığı biliniyor.

Önemli takımların devreye girmesi oyuncunun aklını karıştıracağı gibi Fenerbahçe’ nin de yabancı isimleri çok fazla olması nedeni ile iyi bir teklif gelmesi halinde Samuel ile yollar ayrıla bilir.