Adana Demirspor’da İtalyan Teknik Adam Montella Rüzgarı

Mavi şimşekler Adana Demirspor bu sezon süper lig de çok etkili bir performans göstererek üst sıralardaki yarış içinde kendisine yer buldu.

Süper lig’de 25 lig maçında 12 galibiyet 9 beraberlik ve 4 mağlubiyet ile 45 puan toplayarak 4. Sırada kendilerine yer buldular.

Mavi şimşekler Adana Demirspor ile süper lig’ de ikinci sezonunu geçiren İtalyan teknik adam 48 yaşındaki Vincenzo Montella oldukça iyi bir uyum yakaladılar.

Süper lig de rakip yarı sahada ki oyunu iyi oynayan asla pes etmeyen yapıda bir takım oluşturan İtalyan teknik adam 48 yaşındaki Vincenzo Montella bu sezonu Adana Demirspor ile üst sıralarda tamamlayarak gelecek sezon Avrupa kupalarına katılıp yer almak istiyorlar.

Süper lig de son iki maçlık performanslarına bakılır ise Adana Demirspor bordo mavili takım Trabzonspor deplasmanın da 4 – 1’ lik mağlubiyet ile ayrılırken 6 hafta sonunda mağlup olarak puansız ayrıldılar. Süper lig de kendi sahasında ki son lig maçında ise Antalyaspor ile karşı karşıya geldiler. Adana Demirspor 2 – 0’ lık net galibiyet ile sahadan ayrılırken üst sıralarda zirvedeki takibini de sürdürmüş oldular.

İtalyan Teknik Adam Vincenzo Montella İle İkinci Sezon

Adana Demirspor İtalyan teknik adam 48 yaşındaki Vincenzo Montella bu sezon süper lig de ki ikinci sezonlarını geçiriyorlar.

Süper lig’ e iyi alışan İtalyan teknik adam 48 yaşındaki Vincenzo Montella Adana Demirspor ile de iyi bir uyum yakalayarak bu beraberliği daha çok sürdürecekler gibi.

Süper lig de bu sezon başarılı bir sezon geçiren Adana Demirspor’ da İtalyan teknik adam Vincenzo Montella’ nın payı yüksek.

Son lig maçlarına bakıldığında yukarı yönlü bir ivme yakalayan Adana Demirspor ‘da İtalyan teknik adam Vincenzo Montella forvetsiz oynamaya başladı.

Süper lig de ki son Antalyaspor maçın’ da 4 – 4 – 2 ile sahada olan Adana Demirspor hücum hattında Emre Akbaba ile beraber C. Ndiaye ile kağıt üzerinde yer alsa da oyun içinde 4 – 6 – 0 gibi oynadılar.

Hücum da golcüsü olmadan yer alan Adana Demirspor golcülerini çok da aramadılar. İleri uçta iki oyuncusu Emre Akbaba ile beraber C. Ndiaye ile hızlı ataklar da hızlı sonuç aldılar.

Antalyaspor maçında iki oyuncusunun golü ile sahadan da galibiyet ile ayrılan Adana Demirspor ‘da bu çözüm Vincenzo Montella’ nın dokunuşu ile geldiği kesin.

İtalyan Teknik Adam Forvetsiz Oynuyor

İtalyan teknik adam Vincenzo Montella Adana Demirspor ile süper lig de son karşılaşmalarına bakıldığında hücum bölgesinde golcüsü olmadan 4 – 6 – 0 ile sahada yer alıyor.

İtalyan teknik adamların bunu çok yaptığını bildiğimiz den bu bizi pek şaşırtmasa da Adana Demirspor’ da bunu sağlaması çok önemli oldu.