Trabzonspor’da Trezeguet İçin Teklifler Gelmeye Devam Ediyor

Bordo mavili takım Trabzonspor ‘ da bu sezon ki kötü geçen performansları sonrasında gelecek sezon için transfer çalışmalarına hızlı başlayan ekiplerden birisi oldular.

Karadeniz ekibinde gelecek sezon transfer çalışmaları için takımın tecrübeli teknik patronu olan Hırvat Nenad Bjelica’ nın raporları doğrultusunda girişimlerine başladılar.

Transfer çalışmalarında önceliği takımın Hırvat teknik adamının hazırladığı liste doğrultusunda çalışmalarını sürdüren bordo mavili takım kadroda düşünülmeyen isimler ile de yollarını ayırmaya devam edecek olan Karadeniz ekibi kadrosunu önemli biri isim ile güçlendirdiler.

Bordo mavili takım Tranbonspor ise Mislav Orsic, Joaquín Fernández, Dimitrios Kourbelis ve Onuralp Cevikkan ‘ı kadrosuna katarak güçlü bir giriş yaptılar. 28 yasındaki Bruno Petkovic için de girişimlerine devam eden bordo mavililer takım da kadrosunda yer alan isimlere de transfer teklifleri gelmeye devam ediyor.

Karadeniz ekibinin 28 yasındaki Mısırlı oyuncusu olan Mahmoud Trezeguet paylaşılamıyor. Arap Yarımadasından talipleri bulunan Mısırlı yıldız için Suudi Arabistan ekipleri Al Hilal ve Al Ittihad resmi teklif yapmaya hazırlanıyor.

Arap Yarımadasından birçok takımın ilgi gösterdiği 28 yasındaki Mısırlı oyuncusu olan Mahmoud Trezeguet için Jorge Jesus’un takımı Al – Hilal ile Al – Ittihad da devreye girdi.

Bordo mavili takım 28 yasındaki Mısırlı oyuncusu olan Mahmoud Trezeguet için en az 10 milyon Euro gibi bir bonservis bedeli geliri bekliyorlar.

ARAP YARIMADASI MISIRLI OYUNCU İÇİN YARIŞIYOR

Karadeniz ekibinin 28 yasındaki Mısırlı oyuncusu olan Mahmoud Trezeguet bu sezon bordo mavili takım da göstermiş olduğu etkili performansı sonrasında paylaşılamayan isim oldu.

Özellikle Arap Yarımadasından birçok takımın ilgi gösterdiği 28 yasındaki Mısırlı oyuncusu olan Mahmoud Trezeguet için Jorge Jesus’un takımı Al – Hilal ile Al – Ittihad da devreye girdi.

Sarı lacivertli takım Fenerbahçe’ den tanıdığımız Portekizli tecrübeli teknik adam Jorge Jesus’un takımı Al – Hilal özellikle ciddi olarak ilgilendiği oyuncuyu kadrosuna katmak istiyorlar.

28 yasındaki Mısırlı oyuncu Mahmoud Trezeguet için bordo mavililere henüz resmi bir teklif yapılmadı. Oyuncunun menajeri, kulübe 10 milyon Euro üzerinde bir teklif getirebileceğini söyleyerek Karadeniz ekibini ayrılığa hazırlanın mesajını da verdi gibi.

Bordo mavili takım da Hırvat teknik adam Bjelica’nın planları arasında yer alan Mısırlı yıldızın takımda tutulması planlansa da cazip bir teklif gelmesi ve oyuncunun da kabul etmesi durumunda Trabzonspor yönetiminin bu transfere izin verebileceği öğrenildi.

Trabzonspor, Trezeguet’nin ayrılması durumunda hem sağ hem de sol kanatta oynayabilen bir takviye yapacak. Bu yönde çalışmalarını sürdüren bordo mavililerin birçok oyuncuyla temasta olduğu bildirildi.

TREZEGUET BU SEZON NE YAPTI?

Mısırlı oyuncu Mahmoud Trezeguet bu sezon bordo mavili forma ile 41 resmi maça çıktı. Yıldız isim bu karşılaşmalarda 13 kez fileleri sarstı, 10 da gol pası verdi.