Kasımpaşa

Kasımpaşa Spor Kulübü Hes Kablo Kayserispor Maçının Hazırlıklarına Başladı

2019-2020 Süper Lig Cemil Usta Sezonu’nda 25’inci hafta mücadelesi için Hes Kablo Kayserispor ekibi ile karşı karşıya gelecek Kasımpaşa Spor Kulübü ekibi, hazırlıklarına sıkı bir şekilde başladı.

2019-2020 Süper Lig Cemil Usta Sezonu’nun 25’inci hafta müsabakasında Hes Kablo Kayserispor ile mücadele edecek Kasımpaşa Spor Kulübü ekibi, tecrübeli teknik adam Fuat Çapa yönetimindeki hazırlıklarına planlı ve sıkı bir şekilde başladı.

Lacivert beyazlı ekip, 8 Mart 2020 Pazar günü saat 13:30’da kendi evinde ağırlayacağı ekip ile olacak mücadelede, ev sahibi olacağı için büyük bir avantaj sahibi. Öte yandan da galibiyet almak isteyen ekip, bu maçı rakibine verme niyetinde değil.

Taktik Çalışmalarına Ağırlık Verildi

Kemerburgaz Kasımpaşa Spor Tesisleri’nde başlayan müsabaka hazırlıklarının gözetiminde ise Teknik Direktör Fuat Çapa yer aldı. Bu akşamüstü saat 16:00’de başlayan antrenmanla başlanan müsabaka hazırlıklarına ise ısınma hareketleri ile başlanıldı.

Isınma hareketlerinin ardından ise pas çalışmaları ile idmana devam eden Kasımpaşa SK ekibi, taktik çalışmalarına da özel bir ağırlık göstermeyi tercih etti.