Kasımpaşa

Kasımpaşa Spor Kulübü Ekibi Yukatel Denizlispor Müsabakası İçin Hazırlanıyor

2019-2020 Süper Lig Cemil Usta Sezonu’nun 23’üncü haftası için Yukatel Denizlispor ekibi ile karşı karşıya gelecek olan Kasımpaşa Spor Kulübü, hazırlıklarına devam ediyor.

2019-2020 Süper Lig Cemil Usta Sezonu’nda 23’üncü hafta heyecanı için Yukatel Denizlispor ve Kasımpaşa Spor Kulübü ekipleri karşı karşıya gelecek. 24 Şubat 2020 Pazartesi günü oynanacak müsabaka için hazırlıklarını sürdüren lacivert beyazlı ekip ise, mücadelenin ev sahipliğini yapmış olacak.

Kemerburgaz Kasımpaşa Spor Tesisleri’nde, tecrübeli Teknik Direktör Fuat Çapa yönetiminde Denizli maçına hazırlık yapan ekip, dün saat 17:00’de gerçekleştirilen idmanla hazırlıklarına başlamış oldu.

Pazartesi Günü Oynanacak Mücadelenin Hazırlıklarına Bugün De Devam Ediliyor

Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan Stadı’nda 24 Şubat Pazartesi günü saat 20:00’de oynanacak maçın ilk antrenmanına ise lacivert beyazlı ekip ısınma hareketleri ile başladı. Ardından pas çalışmaları ile devam eden çalışmada, özel olarak taktik çalışmalarına ağırlık verildi. Ekip, ev sahipliği yapacağı maçın hazırlıklarına bugün ki çalışmaları ile de devam ediyor.